• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Dream Within (91l)

na jó, hogy ne csak Seiryu kőről beszélgessünk. Ez pl dragon :)

11490_619619671382200_1106303891_n.jpg
 
Na mivel az az akvárium befejezte jelenlegi pályafutását kérném szépen a moderátorokat, hogy kerüljön át a befejezett naplók közé!

Ez volt az első növényes aksim, kaptam tőle, hideget, meleget. Voltak rossz pillanatok, amikor a pokolba kívántam, mondjuk mikor orrán száján folyt a víz a reaktorból, amikor alattomosan csöpögött a visszafolyásgátló, amikor ledobta éjszaka a lily a szűrőcsövet és ment a víz a lakásba mindenfelé, vagy amikor a fonalalga jó 8-10 centis szálai lengedeztek az áramlatban...a kipusztíthatatlan ecsetalgáról meg inkább nem is beszélek.
Viszont volt rengeteg örömteli esemény is, az első új hajtások, amikor már vágni kellett a növényeket, a HAC 24. helyezése, amire nagyon büszke vagyok és tudom, hogy nehéz lesz megugrani ismét, vagy az első sakura szaporulat. Ami végül több száz utódot generált. szóval volt jó és rossz egyaránt, de úgy érzem ez alatt az egy év alatt annyit tanultam, hogy szinte már minden gondra magam tudtam a megoldást. Remélem a következő aksiban ezt kamatoztatni tudom majd.

Szóval búcsúzom The Dream Within, köszönök mindent! :)

ui: Az új naplóm, ha valakit érdekel: Rocks by the River név alatt található meg.
 
Na itt vannak a képek, amiket ígértem.

Előre szólok a képek a nyugalom megzavarására alkalmasak! Mindenki csak saját felelősségére nézze meg! :)

DSC_3862_.JPG


DSC_3863_.JPG


DSC_3864_.JPG


DSC_3865_.JPG


DSC_3866_.JPG
És valóban :)
Beleolvastam a naplódba, és el voltam ámulva a HAC-os képed láttán.
Ahhoz képest, ez tényleg csak erős idegzetűeknek ajánlott :D
Hajrá az új projekthez :)
 
Back
Oldal tetejére