• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Hát én nem szeretnének befolyásolni de ha ugyan ennyibe kerül, akkor miért honort veszel?
Szia!
Jelenleg nem fogok telefont vásárolni, csak neked írtam alternatívaként, a kamerája végett. A MI6 menüjében nézz körül, állítható, manuális fókusz van benne, ami szebb képet eredményez, mint amit fentebb lőttél. Ha nagyon ráfókuszálsz valamire, akkor a körülötte lévő tér elhomályosodik, ezzel is adva egy kis mélységérzetet a képnek. Sokkal szebb fotókat készít a MI6 annál a fentebbi képnél ott :rolleyes:
Tanulmányozd! Találsz videókat a nagyobb videómegosztón (Y), talán az segít majd ebben. (y)
 
Sziasztok.
Sajna ismét temetkezési vállalattá vált a munkahelyem így még a hétvégére vállalt kötelességeim is elmaradtak mint vízcsere, metszegetés, legózás stb. Majd bepótolom.
A hűtés azóta is nagyon jól szuperál. Az elmaradt vízcsere is igazolja, hogy ha bármi beoldódna a rézcsőből ami jelen pillanatban az akváriumban található, szép mennyiség, és nem okoz problémát, az erre IS érzékeny cbs-ekből egyetlen egy elhullásom sem volt. Azt hiszem megtaláltam a megfelelő megoldást a vízmelegedés megoldására ami számításaim szerint az egyetlen ok volt a garniaim elhullására. És ezt persze a legnagyobb kánikulába sikerült tesztre kényszeríteni így bebizonyosodott számomra, hogy maga a hűtésrendszer némi optikai tuningra szorul, amit természetesen megoldok de tökéletes a működése. 20 fokot képes csökkenteni így kb 60 literbe, amit termosztát segítségével lehet redukálni ugye szinte 1 celziusz pontossággal. Jó pont. Ez is meg volt.(y)
Áttol függetlenül, hogy már nincsenek annyira melegek, el sem hinnétek, hogy az akvás szobámba leengedett redőnnyel így is 32-34 fok van szóval már kezd megerősödni bennem, hogy az alattam levő szomszéd szerintem fűt. Nyilván ha ez bebizonyosodik a gitár erősítőmön csonton fogom hallgatni Ullman Mónikától a (pancsoló kislányt) és mellékbüntetésként ismét eláztatom őt de nem hiszem már el, hogy ez a szoba ennyire forró. Természetesen télen meg megfagyunk. (Földönkívüliek:blackalien:)
Visszatérve a valóságra minden szép, minden jó, öröm van és boldogság. Jöhet a következő garnéla sorozat.
Uhh. Tényleg. @ZaCK mi annak a kocka alakú GA-s garnéla tápnak a neve? Az a lapos amit adtál kóstolóba.
 
Jaja, emlékszem!

Nekem most van 4-5 CBS smiley head, meglátom mi lesz belőlük. :D Még akár külön akvát is kaphatnak később. De ez a klasszikus S, SS CBS vonal is nagyon tetszik.
 
Jaja, emlékszem!

Nekem most van 4-5 CBS smiley head, meglátom mi lesz belőlük. :D Még akár külön akvát is kaphatnak később. De ez a klasszikus S, SS CBS vonal is nagyon tetszik.
En is ujra keresek mellejuk crs-eket. Az nem baj ha nem naci ennyire igenyes nem vagyok. Csikos legyen. Mindegy, hogy ss vagy nem. Amugy meg sosem erzettem a plussz betuket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hamarosan bontom a nagy akvámat, ott CRS-ek vannak. Kb 20-25-re saccolom a darabszámot, de remélem bontáskor kellemes meglepetések érnek majd. Ha így lesz, akkor cserélhetnénk CBS-re (mivel őket hozzád hasonlóan elvesztettem).

Egyébként ez meg most esett csak le: :)

Barlang- vs barlang.

Nem tudtam, hogy a "descent" barlangot is jelent, de így világos minden.

5121.jpg avagy Total-Recall-Az-emlekmas--dvd-147458.jpg
 
Utoljára módosított:
Hamarosan bontom a nagy akvámat, ott CRS-ek vannak. Kb 20-25-re saccolom a darabszámot, de remélem bontáskor kellemes meglepetések érnek majd. Ha így lesz, akkor cserélhetnénk CBS-re (mivel őket hozzád hasonlóan elvesztettem).

Egyébként ez meg most esett csak le: :)





View attachment 40937
Mindenkepen benne vagyok a cserebe. Nagyon jo vervonal, Lori szerint extra strapabirok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére