• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Megjott az allomany megy a csepegtetes.
b21480f9b0567d8e1ef2ed5f5bf1b965.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Sok sikert sokasodjanak!!! Képeket még!
 
a képek is jobbak!
:)
Köszi :) Sami s6. csak a fényképezője miatt vettem meg. És az akkumulátor teljesítménye miatt dobom ki. Hihetetlen mennyire el tudnak cseszni egy rossz akkumulátor méretezéssel egy nagyon jó telefont. Most már mindegy. Xiaomi mi 6 alatt nem adom alább. Az a következő. :)
 
Utoljára módosított:
Óóó, ezek nagyon szépek. A fotók is nagyon jók.
Az egyiken van egy hal, amit nem ismerek fel.Vagy az a Panda csík csak nem ismerem fel? Vagy Otocinclus?
 
Óóó, ezek nagyon szépek. A fotók is nagyon jók.
Az egyiken van egy hal, amit nem ismerek fel.Vagy az a Panda csík csak nem ismerem fel? Vagy Otocinclus?
Nem tudom melyikre gondolsz mindketto van benne. De sterintem pandacsik. Ha mar nem fiatal ilyen a szine.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Szia!
Épp ma néztem teszteket róla és a Honor 9-ről. A Honor 9 nekem meggyőzőbb, árban kb. u.annyi, kamerában erősebb, de a MI6 is csúcs tudással rendelkezik az árában. Sok sikert hozzá! Én nagyon várom a vele készült fotókat. ;)
Lesz bőven. Csúcs szuper telefon. Ez az első új okos telefon amit vettem. Eddig mindig csak valami ágyon használt volt.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Lesz bőven. Csúcs szuper telefon. Ez az első új okos telefon amit vettem. Eddig mindig csak valami ágyon használt volt.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

:)
én 1 hónapja vettem új telefont az utolsó 5 éves Nokia helyett, abban még kamera sem volt, a mostaniban (Cat B30) már 2 Mpix :) :)
 
Back
Oldal tetejére