• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Sziasztok.
Ma porgos nap volt.
Mesko koszi a csokit a felesegem beszivta, Adrian koszonom a sorcit, titokban ittam meg ne kelljen osztozni, Zsolt koszonom az ekszereket. Igazad volt kellett volna egy video felvetel. 2 ora kuszkodes utan kijott a redmoor ami szerintem a ketszeresere dagadt. A lenyeg 2x akkora volt mint az akvarium. Valamit ossze kellett hoznom mert jonnek a garnélák igy az egyik kicsit osszedobtam a szivacsszurovel amit kb 4 segitseggel tudtam beuzemelni igy nekik, nektek is nagy koszonet. View attachment 43113View attachment 43114

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Na ne!!!!!!, ez az a nagy fa amit mutattál ma nekem meg Zsolt -nak.:D:ROFLMAO: Akkor jó nagy lehet ez a akvárium.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
egyik szemem sír (hogy nincs felvétel), másik szemem nevet (mert azért van képzelőerőm) [emoji14]
De minden tiszteletem hogy megküzdöttél a feladattal! (y)
Tudtam, hogy szamitok az egyuterzesedre.
Durva volt amikor lebontottam a novenyzetet, kivettem es mar ereztem, hogy valami nem stimmel. Gondoltam egy-ket sallangot levagok rola. Hat neki sem alltam. Kell egy nagyobb akvarium. Ezt a kicsit azert dobtam ossze, hogy valami megiscsak legyen ha megjonnek a garnélák, megse egy akkor osszedobott vizbe tegyem oket. Iszonyu alap lett de ahogy olvasgattam a garniknak szinte egy 5 literes uveg is eleg lenne.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Tudtam, hogy szamitok az egyuterzesedre.
Durva volt amikor lebontottam a novenyzetet, kivettem es mar ereztem, hogy valami nem stimmel. Gondoltam egy-ket sallangot levagok rola. Hat neki sem alltam. Kell egy nagyobb akvarium. Ezt a kicsit azert dobtam ossze, hogy valami megiscsak legyen ha megjonnek a garnélák, megse egy akkor osszedobott vizbe tegyem oket. Iszonyu alap lett de ahogy olvasgattam a garniknak szinte egy 5 literes uveg is eleg lenne.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
A szűrőszivacs még túl tiszta nekik, de ha mocskos lenne akkor nagyon jól ellennének benne már most a garnélák... mikor szivacsszűrőztem az volt a kedvenc helyük :)
ellenben milyen könnyen tudsz majd szelektálni egy ilyen akváriumban :)
 
A szűrőszivacs még túl tiszta nekik, de ha mocskos lenne akkor nagyon jól ellennének benne már most a garnélák... mikor szivacsszűrőztem az volt a kedvenc helyük :)
ellenben milyen könnyen tudsz majd szelektálni egy ilyen akváriumban :)
Az biztos. A felesegem szo nelkul hagyta, hogy osszedobjam. Lehet a nagy meret zavarja csak. Ez azert jo mert van meg egy kicsi ;)

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Az biztos. A felesegem szo nelkul hagyta, hogy osszedobjam. Lehet a nagy meret zavarja csak. Ez azert jo mert van meg egy kicsi ;)

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
ahogy láttam így is-úgy is ott vannak ezek az akváriumok szem előtt. És valljuk be így azért szebb mint üresen ;)
(a zaccos akváriumot nem tudom mi célból tartogatod, de lehet annak örülne igazán ha azt berendeznéd valaminek)
a feleséged méret iránti igénye olyan magas labda hogy igazán le sem csapom... :ROFLMAO:
 
ahogy láttam így is-úgy is ott vannak ezek az akváriumok szem előtt. És valljuk be így azért szebb mint üresen ;)
(a zaccos akváriumot nem tudom mi célból tartogatod, de lehet annak örülne igazán ha azt berendeznéd valaminek)
a feleséged méret iránti igénye olyan magas labda hogy igazán le sem csapom... [emoji23]
Kepzeld el, hogy a zaccos akvariomban van meg nemi brakk viz, es a mai napig meg el benne egy moha. Monosoleum vagy, hogy kell irni. Gyonyoru haragos zold. Kb 2 tenyernyi.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Még lehet belőle valami. :) :D

Szivacsszűrőt tényleg szeretik a garnélák, de én nem, mert csúnya és sok helyet foglal. :D
Lehet dobok majd ra csobogot de nem kavarnam meg a vizet nagyon. Nem ismerem oket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Egy hetes elokeszitessel csinaltam egy feher homokos kis akvat narancs garniknak, es kb egyidoben a garnélák erkezesevel egy fekete aljzatos ista talajos garantaltan 5.5 ph-t tarto masikat citromoknak. Ismerve a vilagmarkat nincs mitol tartanom mert keptelen barmennyin is tartani a ph-t, inkabb amennyire en belovom annyi lesz. Koszonet W. Marknak, EZsoltnak, heinekennek, es badweiser kollegaknak a segitsegert.
2166900af08f05c5bc58d464e9433c3d.jpg8169908b2c83c297b5a9174c6cedc8db.jpgda75cccc936e0da892e833b2b13fbdcf.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Alakul már valami szaporulat? :)
Tegnap Zsolt felhívta a figyelmemet, hogy lát benne petést. Ezek szerint igen. Összesen azóta talán 2 vagy 3 db döglött meg, de ezek szerint elkezdődik a szaporodás. Sajna amíg a szemüvegemet nem update-ezem ilyesmit nem tudok vele megnézni.
 
Tegnap Zsolt felhívta a figyelmemet, hogy lát benne petést. Ezek szerint igen. Összesen azóta talán 2 vagy 3 db döglött meg, de ezek szerint elkezdődik a szaporodás. Sajna amíg a szemüvegemet nem update-ezem ilyesmit nem tudok vele megnézni.
Ha @ezsolt80 -ra gondolsz,azért is rutinos a szeme,mert nála van a csapat másik fele. :D
Szorítok,hogy siker legyen!Sikerült sirakurat rendelni?
 
Ha @ezsolt80 -ra gondolsz,azért is rutinos a szeme,mert nála van a csapat másik fele. :D
Szorítok,hogy siker legyen!Sikerült sirakurat rendelni?
O volt az elkoveto igen.
Meg nem sikerult mert sajna az elore tervezett szabadido lyukak a heteimben alltalaban pillanatok alatt mulnak el. Igy szerintem marad a rendeles a valahonnan es aki epp itthon van majd atveszi. Egyszeruen rettento nehez akar egy bevasarlo korutat letrehoznom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
O volt az elkoveto igen.
Meg nem sikerult mert sajna az elore tervezett szabadido lyukak a heteimben alltalaban pillanatok alatt mulnak el. Igy szerintem marad a rendeles a valahonnan es aki epp itthon van majd atveszi. Egyszeruen rettento nehez akar egy bevasarlo korutat letrehoznom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Akkor azért is volt szemfüles! :D
Nem gondolom,hogy bármi más ne lenne jó nekik.Ráadásul több kaját is soroltál,ha jól rémlik.Biztos jól érzik magukat,ha már van petés.
 
Back
Oldal tetejére