• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

De nem is értem mit gondolnak, hogy majd azt mondod jó lesz ez? Amúgy kíváncsiságból beletuszkolnám egy adag földbe, hátha kinő belőle valami csoda. o_O
Radobtam a microk tetejere. Az egyik mar viragzik vagy lehet csak penesz. A basik ketto mar a szuroben szorja a sporait. Nem gondolnam, hogy ok adtak fel ilyen cseppfolyos allagu termeket, szerintem a szallitasnal pakolhattak ra valamit ami kipreselte. Ettol fuggetlenul lehet nem volt jo kondicioban maga a noveny mar feladaskor sem. Nem tudom nem szeretnek itelkezni.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Radobtam a microk tetejere. Az egyik mar viragzik vagy lehet csak penesz. A basik ketto mar a szuroben szorja a sporait. Nem gondolnam, hogy ok adtak fel ilyen cseppfolyos allagu termeket, szerintem a szallitasnal pakolhattak ra valamit ami kipreselte. Ettol fuggetlenul lehet nem volt jo kondicioban maga a noveny mar feladaskor sem. Nem tudom nem szeretnek itelkezni.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Jogos. Csak amikor az ember megkapja a várt csomagot, és ez fogadja kinyitás után, valakit muszáj hibáztatni. Mai napig rettegéssel nyitok ki bármilyen csomagot. Előtte meg azon rettegek, hogy egyáltalán megkapom-e. :D
 
kicsit hasonlít a spanyoloktól kapott egyik bucem-ra :)
Hozzáteszem a többi hibátlan állapotban került ki a csomagból. Gyanítom hogy az elolvadt lehetett valahogy kívül és már hideg volt neki...
Én sem feltételezném hogy meglátják hogy Mo-ról rendel valami GERONIMO és belapátolják a zacsiba a három hetes nyírásból visszamaradt maradványokat.
Részemről tavaszig szüneteltetve a postán rendelt növény.
 
Megjottek a novenyek. Nem tudom hogy lesz ebbol a hirdetett kinezet de elultetem. Meg azt kellene megtudnom, hogy az alzatba kell beleontenem, vagy a vizben elkeverni. Szivesen veszem a jo tanacsokat. Megkerdeztem a feladot is emailben, hogy adjon tanacsot miutan vissza utalta a novenyek arat. Természetesen kaptam egyet ajándékba is ami egyben maradt. Miért ne egy olyan microsorumot amiből jelenleg van itthon kb 750 adagnyi :)
Mosoly engedelyezve szeretem ha faj. View attachment 43014View attachment 43015View attachment 43016View attachment 43017View attachment 43018View attachment 43019

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nagyon szomorú, hogy ez történt, sajnálom.
De, ha már itt tartunk: szoktatok rendelni növényeket postai szállítással nagyon hidegben, vagy nagyon melegben? Pl. a GA, hogy csinálja? Ilyenkor szünetel a növények küldése?
Én még csak személyesen vettem át bármit is, azért kérdezem.
 
Nagyon szomorú, hogy ez történt, sajnálom.
De, ha már itt tartunk: szoktatok rendelni növényeket postai szállítással nagyon hidegben, vagy nagyon melegben? Pl. a GA, hogy csinálja? Ilyenkor szünetel a növények küldése?
Én még csak személyesen vettem át bármit is, azért kérdezem.
En meg a ga-ban csak szemelyesen vettem. Jott mar kulfoldrol noveny de csak a megszokott jo idoben. Pl tegnap egy kollega feladott egy gyonyoru hatalmas mennyisegu csomagot, mara itt volt. Hibatlan allapotban.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Nagyon szomorú, hogy ez történt, sajnálom.
De, ha már itt tartunk: szoktatok rendelni növényeket postai szállítással nagyon hidegben, vagy nagyon melegben? Pl. a GA, hogy csinálja? Ilyenkor szünetel a növények küldése?
Én még csak személyesen vettem át bármit is, azért kérdezem.
Látod Henrik is rendelt így novemberre azt mi lett belőle :)))))))
Én igyekszem tavasszal, koraősszel rendelni, bár a nyár nálam még jobban belefér mint a tél... Melegben kaptam már növényt aminek semmi baja nem volt. Ellenben a magyar posta (lehet külföldiek is) napokig raktárba dobják a csomagokat, ahol szépen megfagynak a növények ha hideg van.
- na de ne off-oljuk a naplót - hátha Henrik meg akar még minket örvendeztetni még néhány képpel az új növényeiről :p
 
Látod Henrik is rendelt így novemberre azt mi lett belőle :)))))))
Én igyekszem tavasszal, koraősszel rendelni, bár a nyár nálam még jobban belefér mint a tél... Melegben kaptam már növényt aminek semmi baja nem volt. Ellenben a magyar posta (lehet külföldiek is) napokig raktárba dobják a csomagokat, ahol szépen megfagynak a növények ha hideg van.
- na de ne off-oljuk a naplót - hátha Henrik meg akar még minket örvendeztetni még néhány képpel az új növényeiről :p
Legyen. Ez ma jott.:
Olyan csomagolasban amit meg sosem lattam. Hibatlan allapotban.
Petite es nangi. A vodor 10 literes. Ilyen kis zsenge tovek.
[emoji41]7434adda022d98cbc05640d87bb75d14.jpge9299a311f3340079cf1ad5475fd5e38.jpg311bb9027dbace87e7350e3cae15e4ce.jpge44d4867d4860a0b1067f1fdd2c3c2c2.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
szép kis saláta... ha véletlenül sok lenne, feláldozom magam és átveszek belőle, csak szólj ;)
Ugy is en tartozom neked. Halogattam de igy negyszemkozt bevallom nem tudom hova tunt a beranya amit kolcsonadtal. [emoji849]
Vagy megette az akvarium, vagy hatrafele kiugrott de jo ideje nem latom.
[emoji51] nem tudod mikor lesz az iaplc 2018 nevezes?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ugy is en tartozom neked. Halogattam de igy negyszemkozt bevallom nem tudom hova tunt a beranya amit kolcsonadtal. [emoji849]
Vagy megette az akvarium, vagy hatrafele kiugrott de jo ideje nem latom.
[emoji51] nem tudod mikor lesz az iaplc 2018 nevezes?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
valld csak be hogy kisütötted és megetted a halam :)
Viszont nem vitték el az endler fiúkat akik mellé megtartottam néhány kislányt. Így még egy próbát tehetsz ha gondolod... bár ezek még nem akkora lányzók mint amit 'kölcsönadtam' neked VÉGLEG! :ROFLMAO:
Egyébként már tisztára elfelejtettem hogy van nálad egy halam... ha nem szólsz soha nem derül ki hogy lehúztad a wc-n :p

Nevezéseket ne tőlem kérdezd én nem csinálok olyan akváriumot amit nevezni lehetne. Sőt még csak egy naplót sem csináltam még, pedig már milyen rég itt vagyok a fórumon.
 
valld csak be hogy kisütötted és megetted a halam :)
Viszont nem vitték el az endler fiúkat akik mellé megtartottam néhány kislányt. Így még egy próbát tehetsz ha gondolod... bár ezek még nem akkora lányzók mint amit 'kölcsönadtam' neked VÉGLEG! [emoji23]
Egyébként már tisztára elfelejtettem hogy van nálad egy halam... ha nem szólsz soha nem derül ki hogy lehúztad a wc-n [emoji14]

Nevezéseket ne tőlem kérdezd én nem csinálok olyan akváriumot amit nevezni lehetne. Sőt még csak egy naplót sem csináltam még, pedig már milyen rég itt vagyok a fórumon.
Azert ez sziven utott, hogy ebek hadjara vinned a guppikat es ram sem irsz. Mert ha meg megvannak, akkor a vevo is megvan. Csak az idopontot kell megbeszelnunk. Viszem mindet. A pedofil fiukat meg a kislanyokat is.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Azert ez sziven utott, hogy ebek hadjara vinned a guppikat es ram sem irsz. Mert ha meg megvannak, akkor a vevo is megvan. Csak az idopontot kell megbeszelnunk. Viszem mindet. A pedofil fiukat meg a kislanyokat is.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Majd megbeszéljük privátban.
Először meg akartam tartani mindet, de közbeszólt a terrapláza... hirtelen felindulásból elkövetett halvásárlást csináltam így megtelt az akvárium amibe a felesleges tigrisek mentek volna.
Nem hagyom veszni őket, jelenleg is otthon úszkálnak :)
 
Megjottek a novenyek. Nem tudom hogy lesz ebbol a hirdetett kinezet de elultetem. Meg azt kellene megtudnom, hogy az alzatba kell beleontenem, vagy a vizben elkeverni. Szivesen veszem a jo tanacsokat. Megkerdeztem a feladot is emailben, hogy adjon tanacsot miutan vissza utalta a novenyek arat. Természetesen kaptam egyet ajándékba is ami egyben maradt. Miért ne egy olyan microsorumot amiből jelenleg van itthon kb 750 adagnyi :)
Mosoly engedelyezve szeretem ha faj. View attachment 43014View attachment 43015View attachment 43016View attachment 43017View attachment 43018View attachment 43019

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

hogy néz ki az a microsorium ?
(mármint az otthoni?)
:)
Ezeket a meglepetéseket úgy küszöbölöm ki, hogy NEM VESZEK bizonytalan forrásból növényt, innen a fórumról egy-két kipróbált helyről vagy a GA-ból, esetleg Pécsett a Ficánkától.
Nem éri meg.
 
szép kis saláta... ha véletlenül sok lenne, feláldozom magam és átveszek belőle, csak szólj ;)

Detto. Pénzért, nyilván.

Kitől vetted ezt az ipari mennyiségű kicsi anubiast Henrik? Kéne kicsit dúsítanim 2 garnis akvában a zöldeket, de most nekem nincs belevaló salátám. :(
 
hogy néz ki az a microsorium ?
(mármint az otthoni?)
:)
Ezeket a meglepetéseket úgy küszöbölöm ki, hogy NEM VESZEK bizonytalan forrásból növényt, innen a fórumról egy-két kipróbált helyről vagy a GA-ból, esetleg Pécsett a Ficánkától.
Nem éri meg.
Microsorium a keretek kozt illetve a regivagyam teljes hattere. En azert batrabban kezelem a dolgokat a rendelessel kapcsolatban. Ha rafazok mar megerte mert biztosan nem ruhazok be nagyobb osszeget. Viszont ha megfelel mar nyert. Amugy ez ahol a komposztot vettem egy olyan neves ceg akiktol boltok is vasarolnak nagyban. Ettol fuggetlenul megertelek es termeszetesen sok igazsag van benne.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Ma porgos nap volt.
Mesko koszi a csokit a felesegem beszivta, Adrian koszonom a sorcit, titokban ittam meg ne kelljen osztozni, Zsolt koszonom az ekszereket. Igazad volt kellett volna egy video felvetel. 2 ora kuszkodes utan kijott a redmoor ami szerintem a ketszeresere dagadt. A lenyeg 2x akkora volt mint az akvarium. Valamit ossze kellett hoznom mert jonnek a garnélák igy az egyik kicsit osszedobtam a szivacsszurovel amit kb 4 segitseggel tudtam beuzemelni igy nekik, nektek is nagy koszonet. 52e588bc220c9e2a68671fb7c0d578a9.jpged9cb6354d6e1f55167a2688b1c21b2d.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére