• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetratec szűrők, vélemények tapasztalatok

Köszi a gyors választ. Be van üzemelve. Nem szivárog a víz. Áramlás megfelelőnek tűnik. Inkább arra gondoltam, hogy szemmel-kézzel nem érzékelhető módon csökkenti-e (mert nálam minden áramlásveszteség számít, ugyanis 90 l-est szűrök vele). Illetve lehet-e más hátránya, pl. kevésbé hatékony szűrés, gyakrabb tisztítási igény stb.
Lehet ,hogy most nem szivárog de előfordulhat ,hogy időveel megvetemedik. Akkor ha majd folyik, ne csodálkozz! (n)
Szerintem vegyél ki belőle egy kicsit, az a kevés úgysem befolyásol semmit.;)
 
Nem nagyon van összehasonlítási alapom (első akvárium), de nekem tetszik :). Szép, halk, egyszerű az összerakása/szétszedése, nem levegősödik fel. Rövid távon ennyi...
A többi szempont (gyári töltet, időtállóság, támogatottság stb.) eléggé objektív, hallgass a tömeg visszhangjára.
 
Pillanatnyilag 96l-ben teljesítene szolgálatot, de lehet növekedni fog...;)
Van bele most üzemelő 2l substrat pro ,1l biomech;) ja meg 100ml purigén
 
Pillanatnyilag 96l-ben teljesítene szolgálatot, de lehet növekedni fog...;)
Van bele most üzemelő 2l substrat pro ,1l biomech;) ja meg 100ml purigén
Így akkor csak egy kis anyag kell bele és már mehet is! A 96 litert tökéletesen szűri majd. Szerintem jó választás volt!:)
 
Hali van egy problémám . Kitakaritottam a szuromet ex700 de ahigy össze raktam utanna elkezdett zorogni. Silikon olajjal bekentem a tengelyt es még mindíg csinálja. Egy pillanatra elhallgatott de újra csinálja mit tegyek
 
Hali van egy problémám . Kitakaritottam a szuromet ex700 de ahigy össze raktam utanna elkezdett zorogni. Silikon olajjal bekentem a tengelyt es még mindíg csinálja. Egy pillanatra elhallgatott de újra csinálja mit tegyek
Szia! Szerintem megkopott a tengely vagy a rotor, így sajnos csere!! Szerintem........
 
Akkor tuti ! A takarításkor minden egy picit máshova került mint előtte így azonnal jelentkezett az a pici kopás. Sokáig tudod így használni még, ha nem zavar a hangja.
 
Back
Oldal tetejére