• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetratec szűrő frissítés

viktorlantos

Alapító
Admin
A Tetratec szűrőhiányra lehet magyarázat, hogy a Tetra apró módosításokat végzett a népszerű szűrőcsaládon.
Kaptunk néhány darabot ezekből az új szériás szűrőkből.

A gyártó módosította a fej részt és egy speckó két szintű biztonsági zárral látta el a fej csatlakozót.

5536431327_2b356c3cda_z.jpg


5537009664_fc6c4b933b_z.jpg


A módosított szűrőket a csomagolásról is fel lehet ismerni

5537010178_2a772bca5e_z.jpg


Az új modellek folyamatosan váltják le a készleten lévő darabokat.
 
Lehet, hogy hülye kérdés. De az új adapter/fejegység kompatibilis a régivel? Vagy van benne olyan technikai újítás, ami a régiben nincs. Ezáltal a későbbi garanciális dolgokat problémássá tenné?
 
stevo said:
Lehet, hogy hülye kérdés. De az új adapter/fejegység kompatibilis a régivel? Vagy van benne olyan technikai újítás, ami a régiben nincs. Ezáltal a későbbi garanciális dolgokat problémássá tenné?

Nem tudom mennyire kompatibilis, de alkatrész utánpótlás a régi rendszerhez tuti nem gond. Ez az Eheim cuccoknál is elég jól működik.
 
Gyorsan csináltunk róla egy rövid videót.
Íme a dupla biztonsági-kar ;)


Az értelmét nem nagyon látom, de biztos volt rá komoly ok... :D
 
Nigro said:
Az értelmét nem nagyon látom, de biztos volt rá komoly ok... :D
Egy okkal több ,hogy esélyt adjunk a kar eltörésének ,mert amint látom így igencsak meg lett gyengítve :p.
 
Tetratec 400-hoz való perlonvatta beszerezhető a boltban? Vagy valami általános megoldás ebből a vékony lapból, amit szépen formára lehet vágni? Úgy nézem, a nagyobb szűrőkhöz valóból pont nem lehet jól kivágni azt, ami az enyémhez kell.
 
Moszat said:
Tetratec 400-hoz való perlonvatta beszerezhető a boltban? Vagy valami általános megoldás ebből a vékony lapból, amit szépen formára lehet vágni? Úgy nézem, a nagyobb szűrőkhöz valóból pont nem lehet jól kivágni azt, ami az enyémhez kell.
A 400-ashoz ugyanaz a perlon való, mint a 600/700-ashoz. Nekem is 400-as szűröm van és ezt használom bele, mert a vödör átmérő mindhárom szűrőnél azonos! Nyugodtan rendelj olyan, én már teszteltem, akkora. ;)
 
Back
Oldal tetejére