• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Tetra AquaArt 60l -től egy növényesig

Kicsit kezdek magamra maradni a naplómmal, de én azért kitartok, jelentkezem néha. ;)

MC szépen magához tért a Carbo malőr után. Be kell szereznem egy kicsi hajlított ollót, mert a 27cm-sel elég macerás "füvet vágni". :D Ha tudtok olcsó ollót, ne tartsátok magatokban. ;)
Fonál alga szépen tűnik el, úgy veszem észre, hogy le van rágva. :D Szóval a 10 Amano, sziámi algaevő, maradék két Oto munkába állt.

Tegnapi nyírás utáni állapot. Képek még mindig mobilosak, nincs más sajna.
IMG_1868_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_1863_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_1877_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Találtam már az akvárium körül kiugrott rákot, sziámi algaevőt, de ma este egy Amandalazacot találtam. :jawdrop:
Ilyenről még nem hallottam, hogy a halak is kiugranak..?
Nem tudom, hogy öngyi lett vagy a többiek lökték ki..:bored::)
 
Nekem is ugrott már ki sajnos. Eléggé tele szoktam engedni vízzel. 1cm ha van az üveg tetejéig és tető sincs,igy könnyen előfordul.
 
Nekem is ugrott már ki sajnos. Eléggé tele szoktam engedni vízzel. 1cm ha van az üveg tetejéig és tető sincs,igy könnyen előfordul.

Igen, ez nálam is így van.
Közben azon gondolkoztam, mivel már bőven lámpaoltás után voltak, biztos valami olyat álmodhatott, hogy üldözik... :D
 
Igaz már régen néztem az akváriumod felé. Most pótolom. Ledöbbentem. Baromi jó lett, gratula.(y)
Egy kérdés:a fűtő és skim körül milyen növények vannak? "Az a hínár szerű".
 
Köszönöm! :happy:
Ha minden igaz az a növény Limnophila hippuridoides, ezt még a GA fiúktól kaptam véletlenül. Nem ezt szerettem volna, de ez lett. :)
 
Végig pörgettem a naplód. Le a kalappal!!!(y) Telefonon láttam az utóbbi képet először, egyből leesett az állam. Nagyon szép egészséges zöld minden. A Blyxa pedig külön gyöngyszem az egészben.
Másodsorban pedig a neon csapat is nagyon szép! Mivel eteted őket?
 
Köszönöm! :happy:
4-5 féle kajával. :) Most fejből nem tudom őket felsorolni neked.
Tuti van egy Tetra Guppy lemezes kaja, szárított tubifex, Prodact neonhal kaja, Tetra sima lemezes, kb. ennyi fejből. :)
Ezeket variálom, szeretik mindet. Rendesen csobog a víz etetéskor. :)
 
Semmi élő vagy fagyasztott?
(Gyerekkoromban a márvány sügereimet légy petével etettem mikor kicsik voltak, úgy fénylettek mint az arany)
 
Nem, semmi ilyesmi.
Nagyon tetszik a kakadu törpesügér vagy a háromsávos törpesügér, egy példányt majd lehet beköltözik még ide és akkor muszáj leszek élőeleséget is beszerezni. :)
 
Nem, semmi ilyesmi.
Nagyon tetszik a kakadu törpesügér vagy a háromsávos törpesügér, egy példányt majd lehet beköltözik még ide és akkor muszáj leszek élőeleséget is beszerezni. :)

Üdv! Szép az aki gratulálok(y) A kakaduk miatt meg ne aggódj: megesznek azok mindent :) Állítólag a törpe sügik bélgyulladást kapnak a vörös szúnyoglárvától. Nekem is van egy kakadu-párom, sórákot, lemezest de még a spirulinát is szívesen fogyasztják.
 
Back
Oldal tetejére