• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TerraPlaza Gigantea - Budapest - 2012. Június 2-3

Elhiszem Vik! És még mi vár rátok vasárnap délután.... meg hétfőn reggel.. Kitartást és sok sikert a két naphoz!!!! ;)
 
Na jó még néhány kép mielőtt feltöltjük termékekkel a standot

542100_477897022225591_1519134753_n.jpg


560280_477897142225579_1251284007_n.jpg


546361_477897235558903_1354460785_n.jpg
 
Ezt meg kell nézni élőben is :!:
Nagyon baba lett a stand :thumbup:
Egy pár vásárt már én is összeraktam életemben. Az alapján azt kell mondjam, hogy tuti nem unatkoztatok ;)
 
Hát srácok...

Nekem, aki a Green Aqua-n szocializálódtam, akkora csalódás volt ez a vásár, hogy a gagyi a legenyhébb kifejezés amivel jellemezni tudnám. ( a GA-t leszámítva)

Szomorú vagyok, hogy itt tart ez a hobby.
Tenni kell ellene...
 
Szia t3v3h!

t3v3h said:
Halakat vittetek ki? (mármint eladóakat :))


Nem vittek ki, az már sok lett volna!

De sajnos mások sem nagyon.

Nem láttam magasabbnak a színvonalat a korábiakhoz képest!

Talán majd legközelebb jobb lesz (remélem többen is eljuttatják a kritikát a szervezők felé, hogy legyen tudomásuk róla, hogy min kellene csiszolni)!

A GA stand nagyon szép lett!

A.ttila
 
Gratulálok a standhoz, magasan a legjobb volt! :thumbup: A legnagyobb nyüzsi is itt volt. :thumbup: :thumbup:
Sajnos kevés volt nagyon az akvarisztikai rész, inkább a terrarisztika dominált.
 
Mintha az év eleji kiállításon több lett volna a látnivaló. GA hozta a szintet, világosan látszik, hogy, szívügyük a téma.
 
Teljesen egyetértek!

A GA stand és a srácok is szuperek voltak :) :thumbup:

Az év eleji Terrapláza nekem nagyobbnak és szervezettebnek tűnt mint ez most.


eBalazs said:
Mintha az év eleji kiállításon több lett volna a látnivaló. GA hozta a szintet, világosan látszik, hogy, szívügyük a téma.
 
hszilvia said:
Teljesen egyetértek!

A GA stand és a srácok is szuperek voltak :) :thumbup:

Az év eleji Terrapláza nekem nagyobbnak és szervezettebnek tűnt mint ez most.


eBalazs said:
Mintha az év eleji kiállításon több lett volna a látnivaló. GA hozta a szintet, világosan látszik, hogy, szívügyük a téma.
Iszonyatosan fájt a fejem, plusz felidegesítettem magam a látottakon, ezért meg se néztem a Tropica CO2 spray szettjétől bubiztak-e a növények. :( Bubiztak?
 
eBalazs said:
hszilvia said:
Teljesen egyetértek!

A GA stand és a srácok is szuperek voltak :) :thumbup:

Az év eleji Terrapláza nekem nagyobbnak és szervezettebnek tűnt mint ez most.


eBalazs said:
Mintha az év eleji kiállításon több lett volna a látnivaló. GA hozta a szintet, világosan látszik, hogy, szívügyük a téma.
Iszonyatosan fájt a fejem, plusz felidegesítettem magam a látottakon, ezért meg se néztem a Tropica CO2 spray szettjétől bubiztak-e a növények. :( Bubiztak?

A standon volt egy akvárium, aminél ez a szett be volt üzemelve? Azt nem is figyeltem. A két "nagy" akvárium lekötötte a figyelmemet :)
Ha mondtad volna ott, akkor a workshop után visszanézek a standra, de sajna sietnem kellett, mert nagy volt a csúszás :(
 
Tényleg magasan a legjobb stand volt a GA-s. Ez a látogatottságon is érződött.
Én oda sem fértem a bentebb lévő akikhoz, folyamatosan volt ott néhány ember...
 
Back
Oldal tetejére