• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terraplaza Budapest október 24

Ha kicsinek találtátok a választékot, akkor mit szóltok ehhez? Igaz, ők csak egy félét árultak, te abból sokat. :mrgreen:
 
Épp a napokban néztem a híradóban, hogy az egyik ilyen "nagykerben" milyen tuti függesztett halogének lógtak a plafonról... ;) :D
 
Úgy éreztem magam, mintha egy Nyugat - európai börzén lettem volna . Nagy választék rengeteg látogató. Persze ez terrarista börze volt főleg kevés, de nívós akvarisztikával. Sok neves márka is beszerezhető volt. A technika azért rendesen átfedésben van az akvárium meg a terrárium között. A börze jelleg is meg volt.
Kisebb nagyobb tenyésztők is elhozták állatkáikat. Volt aki egy db pitont próbált eladni. Hegyeket adtak el a zsákmányállatokból. Bécsben mindig
árulnak fagyasztott nyuszikat, egereket is, én itt ezekből nem láttam. Mondjuk elég hátborzongató látvány egy hűtőláda fagyasztott patkány.
Itt látható volt, hogy igény van nagyobb méretekben akvarisztikai dolgokra is. Ezt a rendezőknek kell figyelembe venni legközelebb. Tehetséges előadókkal
további látogatókat lehet becsábítani ahogy ez most is kiderült. Voltak külföldi kiállítók és nagyon sok külföldi látogató-vásárló- is volt-
A következő börzét biztos, hogy nagyobb helyen kell megrendezni.
.
 
Sajnos én nem tudtam alaposan körbenézni, de ha jól értem az volt a gond, hogy nem volt vízben? És hogy csak időnként permetezték őket?
Eméletileg ezek gondolom emers növények voltak. Üvegházban is csak vizes tálcákon állnak
Folyamatosan permetezte,de a lótusz levelei már délelőtt száradni látszottak.
 
Erről a februári, tavaszi dologról tudunk már valami pontosat? Biztos megyek legközelebb is. :)
 
Most már lehet tudni pontosabbat!
Február 13-án lesz!

tp_4_banner.jpg

http://terraplaza.eu/
 
Back
Oldal tetejére