• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terraplaza Budapest október 24

viktorlantos

Alapító
Admin
Októberben egy izgalmas rendezvény lesz, amiről a hírlevélben is beszámoltunk korábban. Ez a Terraplaza Budapest. Eredetileg hüllő kiállítás, de a mostani rendezvényen szép számmal lesznek akvarisztikai cégek is, köztük a Green Aqua is.
A folyamatosan frissülő listát itt láthatjátok a kiállítókról:

http://terraplaza.hu/#!pages/hu/kereskedok.php

Természetesen mindenkit szeretettel várunk majd standunknál egy jó kis beszélgetésre.
Terveink szerint viszünk ki többféle dolgot is köztük több újdonságot is, amit meg lehet tapizni és természetesen vásárlási lehetőség is lesz.

Tehát október 24. Terraplaza Budapest.
http://terraplaza.hu/#!pages/hu/informacio.php

Utólagos szerk.: fotók az eseményről ITT.
 
Végre valami jó kezdeményezés. Pont erről írtam korábban többször is a fórumokon, hogy jó lenne összekombinálni az akvarisztikát néhány más ágazattal, és együtt népszerűsíteni ezeket, így - remélhetőleg - egymást fogják erősíteni, és mindkét ágazat jól jár a vélhetőleg több látogató miatt. Kíváncsi leszek, hogy a terraristák mit fognak szólna a vízikertészethez. :)

Demo akvárium is lesz?
 
Ez szuper programnak ígérkezik . Ott leszek és viszem a családot is :)(remélhetőleg nem jön közbe semmi)
 
Megpróbálok felmenni. Ha nem is a látni való miatt, mert azt szerintem 2-3 óra alatt "le lehet zavarni". Sokkal inkább, hogy találkozzam végre a fórumos arcokkal. Majd kiderül, remélem nem jön addig semmi közbe.
Előny, hogy a diák státuszom addig meglesz még, utána már 2x is meggondolja az ember hova vonatozzon :)
 
Én is megyek mind a terra rész miatt(Palu tervezés alatt, majd feldobom ide is :D ) meg az akva rész is érdekel szóval ott a helyem :D
Az előadásoknak pedig szerintem mindenki örülne :thumbup:
 
viktorlantos said:
szentgyo said:
Én is ott leszek előreláthatóan.

Pisti előadást is fogsz tartani végül?
Úgy néz ki nekünk is lesz egy kis blokk a növényezésről.

Egyelőre úgy tűnik, hogy lesz valami olyasmi, természetesen garnélás témában.
 
recon said:
Heves - Eger - Kál -hoz közelről nem megy valaki ?:)

Ha nem lesz kötelező terepgyakorlatom én is megyek Párommal! (Eger, Mezőkövesd, Füzesabony)
 
AZTAAAAA... :clap: :clap: :clap:
Azt hittem Magyarországon nincs ekkora ilyen jellegű rendezvény, most néztem meg a videót, uhh..
a végén még hazamegyek megnézni:)
 
Woow!! :thumbup: Mi is megyünk!

Hozzatok mindegyik kőből, fából (legalább mintát), hogy megtapizhassam. ;) Remélhetőleg úgy majd egyszerűbb lesz a döntés!
Addig is spórolók! :D
 
Back
Oldal tetejére