• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terrapláza Budapest október 16.

Ejj, így a fotókat látva még jobban sajnálom, hogy nem volt elegendő időm erre a jó kis progira...Majd jövőre! ;)
 
Gratulálok srácok (mindenkinek aki részt vett a lebonyolításban). Én tavaly voltam a rendezvényen és gondolom idén hasonló körülmének között székeltetek lent az aulában. DÍcséretes, hogy színt és színvonalat vittetek (nem kis munkával) erre a rendezvényre! :clap: A vaskeretes aki meg egy igazi kincs!!!
ui: Atti nem te lennél, ha kihagytad volna a két csajjal a fotózást :lol: :lol:
 
Egy élmény volt Veletek dolgozni GA csapat! Tényleg messze a GA stand volt a legprofibb stand, nem is csak az akvarisztikai részlegen.

Egyre több laikust érdekel a növényes akvarisztika. Egyre többen hallgatják végig, hogy mi ez az egész és hogyan is működik. Szuper! :)

Remélem kielégítő választ adtam minden kérdésre amit feltettetek nekem kedves Kérdezők! :lol: Ha nem itt a fórumon nyugodtan kérdezzetek bármit bármikor, akár priviben is, remélem tudok válaszolni.
 
schruz said:
Egy élmény volt Veletek dolgozni GA csapat! Tényleg messze a GA stand volt a legprofibb stand, nem is csak az akvarisztikai részlegen.

Egyre több laikust érdekel a növényes akvarisztika. Egyre többen hallgatják végig, hogy mi ez az egész és hogyan is működik. Szuper! :)

Remélem kielégítő választ adtam minden kérdésre amit feltettetek nekem kedves Kérdezők! :lol: Ha nem itt a fórumon nyugodtan kérdezzetek bármit bármikor, akár priviben is, remélem tudok válaszolni.


Andris veled is élmény volt ott lenni, szabad pillanatokban elvoltunk és jó hangulat volt mindig ;) Az angol segítséget pedig köszi :thumbup:

Megint egy élménnyel gazdagodtam úgy érzem, megérti korán kelni és ott lenni, reggel amikor elsőnek odaértem és lementem az aulába nagyon hangulatos volt a kis GA sziget majd miután felkapcsoltak a lámpák csak fokozódott, mint tudjuk konnektorból sosem elég de megoldottuk a problémát :)
Körbenézni sok időm nem volt sajnos és szerencsére :crazy: Mindig ment a pörgés és a hajtás, hogy eladjunk minél több mindent, hogy kevesebbet keljen pakolni a végén :lol:
Megköszönném a GA csapatnak hogy újra kint lehettem veletek :wave:
 
Sajnálom hogy nem lehettem kint. A fotók alapján nagyon hangulatos lehetett. Az 1907-es akvárium a dekor fával...Nagyon oda vág. Respect!
A nanok meg legalább olyan szépek voltak mint a lányok. :mrgreen: Vagy fordítva ;)

Tényleg... Az albínó lesőharcsákról nem lőtt valaki fotót? Állítólag voltak kint.
 
2011_1016TerraPlaza0007-1.jpg


A maradék 5-6 kép itt. Egy kis utómunka rájuk fért volna tudom, de hát lustaság fél egészség, ugyebár... :oops:
 
Luna said:
A maradék 5-6 kép itt. Egy kis utómunka rájuk fért volna tudom, de hát lustaság fél egészség, ugyebár... :oops:
Köszi Luna. A 2. és 8. képen rajta vagyunk Párommal, igaz háttal, de legalább valami. Eddig 1 képen sem voltunk rajta. Már kezdtem kételkedni, hogy ott voltam :lol:
 
Sziasztok!

Kicsit megkésve sikerült gép elé kerülnöm!

Kedd reggelre pakoltam el itthon.
Hétfőn délután levezetésként összedobtam az oviban egy akváriumot!

A rendezvényre nem sikerült időhiány miatt rendesen felkészülnöm (ezért utólag is elnézést mindenkitől)!
A felső akváriumokra a helyszínen sem készültem el a lámpákkal.
Így viszont nem látszott anyira az alga! :D

Szerintem kicsit kevesebben voltak mint februárban.
Érdemes 10h-ra, vagy 15h- után menni akkor nincs nagy tömeg!

Örülök, hogy ráláthattam a GA-s csapatra, jól pörögtek egész nap.
Megismerkedhettem néhány akív fórumozóval is.
Attól eltekintve, hogy egész szombat éjszaka készültem és kicsit fáradt voltam, jól éreztem magam! Februárra felkészültebben érkezem!

Köszönöm Attilának, Viktornak a kis kerekes toligát, a nélkül valószinüleg éjfélig sem végeztem volna
az elpakolással!

Képek az "Álca-Kaméleon" akváriumberendező stílus oldalon lesznek találhatóak (Oktató anyagok, cikkek).

Üdv! A.ttila
 
Back
Oldal tetejére