• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terraplaza 2014 május

viktorlantos

Alapító
Admin
Skacok ha jól vágom ma volt TP?

Volt valaki? Írhatnátok pár sort mi volt, milyen volt. Volt e valami érdekesség, újdonság? Volt e vásárfia?
 
Szia

Én kint voltam, sajnos akvarisztikai szemszögből nem volt semmi érdekes, alap halak, sügéres, növényes nuku, max gömbmoha.
Egyedül amit vettem az a 20-centis olló, meg a 30 centis csipesz, sebészeti eszközöknél.

Az egyik standnál hirtelen megörültem hogy kint van a GA de csak a GA-s micro macro-t árulták.
Fura is volt.
 
Szerencsre én szakmai jegyet vettem így 1 órával előbb be lehetett menni a tömeg előtt.
De amúgy marha sokan voltak, kár hogy nem voltatok kint.

Jó lett volna egy kis akvarisztika erősítés is.

Iszonyat sok pók volt, meg hüllő.

Asszem a Birillo ZOO volt.
 
Sziasztok!

Mi is kint voltunk. Ez volt az első TP.-nk, hát rácsodálkoztunk sok mindenre. Ennyi kígyót, pókot, bogarat egy helyen..
Ami talán izgalmasabb volt, az a sok színes rák, amik egy-egy kis üvegkockában raboskodtak. Akvarisztikai, pláne növényes szempontból viszont tényleg hervasztó volt.
Mondjuk az én szemem is felcsillant mikor megláttam a GA-s micro-macrós üvegeket, de csalódnom kellett.
Vásárfia nem volt, bár egy-két kaméleon vásárlásával azért gondolatban elkacérkodtam. Azok cukik voltak.
 
10363791_848876655125688_4712432571788890364_n.jpg
 
Back
Oldal tetejére