• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Térkép tagoknak - új funkció!

Tetszik az új térkép?

  • Igen

    Votes: 29 100.0%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    29
2000?? Szép kis közösséget alkottatok.Örömömre szolgál, hogy részese lehetek! Gratulálok.

4200 felett vagyunk regisztrációkkal, persze sokan nem aktívak vagy a hely mezőt nem megfelelően töltötték ki.
De remélhetőleg még sikerul feldolgozni egy részét a regisztrált felhasználóknak.

Köszi mindenki nevében :)
 
Google konzolon nem látok hibát. A profil beállításaid rendben vannak. Fórum oldalról nem látok hibát szintén.

A jelenség amit írsz lehetne éppen quota hiba is google service oldalról, de ott nagyon messze vagyunk még tőle.
Így maradna a helyi böngésző hiba.

Ha más is találkozik ilyne hibával kérem jelezze.
Nekem is ez van.
 
Nekem sem jön be a térkép.
Mondjuk ez így nem teljesen igaz. Egy fél másodpercre bejön, aztán vált a Java hibaüzenetre.
Felraktam a legújabb Javat, de semmi változás.
Win10 + Chrome
ABP kikapcsolva
 
Megnéztem blokkoló nélkül is. Átfuttattam tisztítót is. Meg néztem a még álltalam nemhasznált edge-n is,de ugyanaz a reakció. A térkép pozícióm is ki van töltve. Na majd nyomkodom még. De azért köszi,h ránéztél.
Levente77

Nálam a gúglimap rakoncátlankodott. Az utcanézetet nem jelenítette meg, vagyis a fényképes részét nem. Inkognitó módban nyitva egy böngészőablakot minden rendesen működött. Szóval valamelyik plugin lehet a ludas. Próbáld ki te is inkognitó módban, hátha. Na ez ugyan meg nem oldja a problémát, de segíthet a nyomozásban.
 
Közben még eszembe jutott, hogy Firefox userek ahol nem működik a böngészővel, esetleg nézzétek meg, hogy böngésző Safe Mode-ban működik-e.
Ez a mód lekapcsolja a felesleges bővítményeket így nagy valószínűséggel működik.

Onnan lehet keresni, hogy melyik bővítmény beállítás cseszi el az oldalt. Mert akkor valószínűleg más oldalakba is belenyúl.

https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-firefox-issues-using-safe-mode
 
Nálam céges net, Firefox. Tökéletesen működik.
Az esetleg jelenthet valami, hogy egyszerre adtam meg mindkét helyen a lakhelyet és így egy időben generálta a rendszer?
 
Nálam céges net, Firefox. Tökéletesen működik.
Az esetleg jelenthet valami, hogy egyszerre adtam meg mindkét helyen a lakhelyet és így egy időben generálta a rendszer?

Nem számít. Utólag más állítottam be magamnak úgy is ok.
 
Mondanám, hogy jó lenne debuggolni.

Firefox Firebug konzol és a hiba sokat segítene :)
De nem akarlak terhelni.

Így marad a könnyebb megoldás. Új gép vásárlás pffff :)
A Firefox Webkonzol az alábbi JS hibát jelzi, ha ez mond neked valamit.
Kód beillesztése:
XenForo.activate(%o) [object HTMLDocument]xenforo.js:223
XenForo.init() 74ms. jQuery 1.11.0/1.2.8-devxenforo.js:209:316
"Google Maps API error: RefererNotAllowedMapError https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages#referer-not-allowed-map-error
Your site URL to be authorized: https://akvakertesz.hu/members/orpheus.59/"js:34:391
_.hb()js:34
Rm/this.f</<()common.js:51
_.lz</<()common.js:191
Am/c()common.js:45
<névtelen>AuthenticationService.Authenticate:1

XenForo.activate(%o) [object Object]xenforo.js:223
 
Back
Oldal tetejére