• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri etetés - videó

Hali!

És én ezt hetente kétszer hajnalban 04.30-kor megteszem...........a procedura jó szó!
 
jojo said:
Hali!

És én ezt hetente kétszer hajnalban 04.30-kor megteszem...........a procedura jó szó!

hehe ;) izgi lehet. Nem akarod beszúrni a tengeri akidat az általánosba vagy a fotós topikba? bár a fórum növényes de szívesen nézegetném.
 
Hali!

Pont az oldal növényes volta miatt nem akartam, de akkor a fotósba berakom.Sajna a hajnali etetéseket a sötétség miatt nem tudom berakni, de a nappali etetéseket igen, mert vannak olyanok is.Az éjszaka etetendő korallok éjjel hosszabb csápokat engednek ki és avval ragadják meg a táplálékot, ezt nappal nagyon ritkán produkálják, össze vannak záródva.Igazán tényleg videón érvényesül az egész amit meg is csinálok, csak még nem tudom felrakni de talán a fiam segít majd.
 
jojo said:
Hali!

Pont az oldal növényes volta miatt nem akartam, de akkor a fotósba berakom.Sajna a hajnali etetéseket a sötétség miatt nem tudom berakni, de a nappali etetéseket igen, mert vannak olyanok is.Az éjszaka etetendő korallok éjjel hosszabb csápokat engednek ki és avval ragadják meg a táplálékot, ezt nappal nagyon ritkán produkálják, össze vannak záródva.Igazán tényleg videón érvényesül az egész amit meg is csinálok, csak még nem tudom felrakni de talán a fiam segít majd.

szuper lenne köszike. a hazai videómegosztók közül az indavideo.hu -t tudnám ajánlani. ide pedig csak beszúrod a videó cimét (URL)
 
Hali!


Rövid vívódás után úgy döntöttem, hogy az off topikba rakom fel a képeket,mert a fotósba szégyen lenne a képek minősége miatt.
Az általános növényesbe nem való, de az off-ban van néhány eltérő téma, tehát oda talán befér.
 
Back
Oldal tetejére