• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tavaszi algaözön

Nos a víz halvány, de észrevehető zöldes árnyalata továbbra is megvan, ami inkább hosszában látszik, szemből ebből nem lehet észlelni semmit. Feljebb emeltem a lámpát, most már 11 cm-re van felszíntől (eddig ~5-6 cm volt)...szűrő tiszta, Macro&Micro túladagolás nincs (2,0 - 2,0 ml/nap/54l)...Családban nem is értik miért stresszelek ezen, mert amúgy szép a látvány, de akkor is zavar a gyenge zöld opál.....
 
vannak kicsi akváriumaim 1-5 literesek,csak növények vannak benne,meg pár csiga amik a növényekkel jöttek,csak természetes fényt kapnak az ablakon keresztül,és folyamatosan nőnek a növények,minimálisan algásodik,talán azon élnek a csigák,én se gondoltam,hogy így fog működni,csak kísérletezés volt,de bevált,és szépek a miniatűr akváriumok.
 
vannak kicsi akváriumaim 1-5 literesek,csak növények vannak benne,meg pár csiga amik a növényekkel jöttek,csak természetes fényt kapnak az ablakon keresztül,és folyamatosan nőnek a növények,minimálisan algásodik,talán azon élnek a csigák,én se gondoltam,hogy így fog működni,csak kísérletezés volt,de bevált,és szépek a miniatűr akváriumok.

Képet láthatnánk? :) Szeresssük az ilyet;) Akár egy naplót is nyithatnál nekik mondjuk Wabi vázák néven:LOL:
 
Oké várom;)
Kb. nekem is így működik az erkélyen a 10 literesem, szűrt napfényt kap és nuku alga, csak pár csiga van benne.

CSAk az árthat neki,ha nagyon felmelegszik a napon.Amúgy jó lenne terjeszteni,mert jól néz ki,és annyi időt kell rászánni,
mint egy cserepes növényre.
 
Oké várom;)
Kb. nekem is így működik az erkélyen a 10 literesem, szűrt napfényt kap és nuku alga, csak pár csiga van benne.
Ezek az elsők,a kicsi kb.1 literes de vannak már nagyobbak is.
19357567_dc5bdcabefc2779b4b12ac2b27d666f9_s.jpg
 
Back
Oldal tetejére