• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Sziasztok. Nem olvastam vissza, elnézést. Olyan hibája van másnak is, és esetleg megoldás rá, hogy a képek nem jelennek meg ebben a fantasztikus alkalmazásban [emoji52] .

Android. Elkezdi a telefonom, mintha töltené le, és utána mégse jelenik meg semmi kép

Köszi
 
Sziasztok!Tegnap este óta azt kéri az alkalmazás hogy állítsak be postafiókot az e-mail kuldesehez...hol tudom ezt megtenni?Probaltam mar mindent de nem megy.Legyszi segítsetek.
 
Sziasztok.
Tegnap óta tapatalk nem tölt be egyetlen képet sem. Droidot használok. Ki-Be jelentkezés megvolt, sajnos változatlan.
Egyedi probléma lenne @viktorlantos ?

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Sziasztok.
Tegnap óta tapatalk nem tölt be egyetlen képet sem. Droidot használok. Ki-Be jelentkezés megvolt, sajnos változatlan.
Egyedi probléma lenne @viktorlantos ?

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

Próbáld meg, hogy lelövöd az alkalmazást a memoriából teljesen.
A fórumról lépj ki és be.

Ha még mindig nem ok, akkor a tapatalk gyorsítótárát (cache) törölni kell.
 
Minden megvolt. Kilépés, újra telepítés, frissítés, törlés. De képeket továbbra sem tölt be.
Ja egy dolog még nem volt:
Control+Alt+Cipőtalp....

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Minden megvolt. Kilépés, újra telepítés, frissítés, törlés. De képeket továbbra sem tölt be.
Ja egy dolog még nem volt:
Control+Alt+Cipőtalp....

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

Iphone-om van ott elég volt ki és belépni. Valószínűleg valamilyen cache probléma lehet.
 
Úgy fest megy a tapatalk a levesbe mielőtt tényleg rátaposok a telefonra. Már mindent töröltem, frissítettem, újra indítottam, ki-be jelentkeztem de továbbra sem tölt be képeket
 
Haat a mai estimese is reszben elmarad. Nincsennek kepek. topic kep az van de mikor ramegyek az adott topicra odd bizony nincs egy kep sem. Felhasznalok kepjei azok mennek.

Btw. Cache torles kilep belep. Kiinstall beinstall mar volt(tapatalkrol beszelek). De mondjuk az adott hozzaszolasnal nyomtam view in browser akkor a xiaomi browser is igencsak ellenkezett hogy a DigiCert root-ot nem ismeri es nem mutat semmit. De csak meggyoztem, igy legalabb a bongeszoben megy

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
nálam sem tölt be képeket.
Mondjuk én nem is próbáltam megjavítani.
Már megszoktam hogy mindig mindent frissítenek kéthetente és csak rosszabb lesz a dolog. Együtt kell élni a 'fejlődéssel' :greyalien:
 
UKAPS képek vannak most is. Úgy néz ki, csak felénk vesztette el a Tapi ezt a képességét.
Így a szomszéd szigetország tehene még él. :p:D
 
Ok szóval ha most sem volt jó, akkor van egy tippem. Mivel mi egy picit más dolgokat is használunk mint az angol bátyus :)

Pill és kikapcsolom aztán teszt.
 
Back
Oldal tetejére