• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Igen sajnos a pro vonalnak lőttek.

Az elmúlt 2 hónapban azon melóztak, hogy az elbénázott új alkalmazást újra felhasználó baráttá tegyék.
Lépésenként talán halad, de az biztos, hogy olyan átlátható már nem lesz mint a régi volt.
A pro-nál már a képfeltöltés sem ment. Így ha be akarsz szúrni mobilról képet csak az új cuccal lehet.

Nagyon nagy kár, hogy nincsen más alternatíva a mobilos fórumozásra, mert ez felháborító. Nyilván, ha egy ingyenes appról lenne szó, akkor tudomásul venném, de ez azért iszonyatosan gáz. Igazából azt nem értem, hogy egy meglévő kezelő felületet miért kellett atomjaira bombázni, és/vagy miért nem lehetett megfizetni egy átlagos UX dizájnert, mert a sima tapatalk teljesen használhatatlan.
Nem tudom, hogy a droidos app mennyivel másabb/felhasználóbarátabb, mert úgyis hamarosan platformot váltok. Nagyon remélem, hogy nem egy torzszülöttet kell majd ott is használni. :(
 
Nagyon nagy kár, hogy nincsen más alternatíva a mobilos fórumozásra, mert ez felháborító. Nyilván, ha egy ingyenes appról lenne szó, akkor tudomásul venném, de ez azért iszonyatosan gáz. Igazából azt nem értem, hogy egy meglévő kezelő felületet miért kellett atomjaira bombázni, és/vagy miért nem lehetett megfizetni egy átlagos UX dizájnert, mert a sima tapatalk teljesen használhatatlan.
Nem tudom, hogy a droidos app mennyivel másabb/felhasználóbarátabb, mert úgyis hamarosan platformot váltok. Nagyon remélem, hogy nem egy torzszülöttet kell majd ott is használni. :(

de.
 
Egy aktuális frissítés miatt a Tapatalk nem működik. Bugos a bővítmény.
Mivel elég sok hibát dob lekapcsoltam amíg új verzió nem érkezik belőle.

Remélhetőleg jövőhéten javítják. Hiába mondta a cég, hogy a heti őrületek után most már mindent javítottak, sajnos nem igaz.

Ezért egy pici türelmet kérünk a tapatalk userektől.
 
Egy aktuális frissítés miatt a Tapatalk nem működik. Bugos a bővítmény.
Mivel elég sok hibát dob lekapcsoltam amíg új verzió nem érkezik belőle.

Remélhetőleg jövőhéten javítják. Hiába mondta a cég, hogy a heti őrületek után most már mindent javítottak, sajnos nem igaz.

Ezért egy pici türelmet kérünk a tapatalk userektől.
Nah ,mi lesz velem így a melohelyen:)
 
Ha Tapatalk-ot használnék az nem csinál akkora adatforgalmat mintha simán a telefon böngészőjét használnám? Ugyan nemnagyon használom a mobilnetet, csak újabb hűségnyilatkozat aláíráskor már csak olyan csomag volt amiben van kemény 30 mega , és napokban a kollégámnak mutattam pár képet a fórumon, ami kb 2 perc alatt le is fogyasztotta ezt a keretet.
 
Ha Tapatalk-ot használnék az nem csinál akkora adatforgalmat mintha simán a telefon böngészőjét használnám? Ugyan nemnagyon használom a mobilnetet, csak újabb hűségnyilatkozat aláíráskor már csak olyan csomag volt amiben van kemény 30 mega , és napokban a kollégámnak mutattam pár képet a fórumon, ami kb 2 perc alatt le is fogyasztotta ezt a keretet.

Adatforgalomból nem lesz kevesebb, de olvashatóbb lesz, könnyebb bármilyen interakciót csinálni, mintha a böngészős verziót használnád.
 
Köszi a választ! Korábban kipróbáltam, de nekem nagyon furcsa és átláthatatlan volt úgy a fórum, telefonon. Maradok az Itthon fórumozásnál, itt legalább adatforgalom korlátozás nélkül tudok netezni :)
 
Köszi a választ! Korábban kipróbáltam, de nekem nagyon furcsa és átláthatatlan volt úgy a fórum, telefonon. Maradok az Itthon fórumozásnál, itt legalább adatforgalom korlátozás nélkül tudok netezni :)

Ha valahol wifi van ott is ingyenes általában. Legtöbben wifin vagyunk mobilról. Csak útközben kell a mobil net.
 
Itthon is van ingyen wifi :) , de pl ha melóból hazafelé ülök a buszon, az ottani emeletes lakóinak wifi routerét be tudom fogni, de mindegyik le van jelszavazva. Igaz UPC-s vagyok náluk ugyan van Wi-Free , én is kaptam hozzá jelszót, de még nemigazán elterjedt, inkább csak az új előfizetők kaptak olyan modemet ami wifi-s, még az enyém se az, pedig kb fél éve cserélték egy gyorsítás alkalmával.
 
Most ez lehet hülye kérdés de a tapatalkon hogy találom meg a fórumot? Egyenlőre csak egy olyat találtam, hogy AkvaForum. A tagok hasonlók mint itt, de az itteni felhasználóval nem tudok belépni... :S
 
A tagok hasonlók mint itt

Ez mit jelent? :eek:

Hasonló az érdeklődési körük, vagy az avatar képek is ilyesmik, mint amiket mi használunk? o_O

:D

----------------------------------------

Ha nem csak hasonlót szeretnél, hanem pont ilyet, akkor "Akvakertesz"-t keress, pont ilyen logóval, ne elégedj meg valami hasonlóval. :geek:
 
Most ez lehet hülye kérdés de a tapatalkon hogy találom meg a fórumot? Egyenlőre csak egy olyat találtam, hogy AkvaForum. A tagok hasonlók mint itt, de az itteni felhasználóval nem tudok belépni... :S

A tapatalk csak egy mobilbarát felületet ad a világban található tapatalk kompatibilis fórumok böngészéséhez.
De ettől még ugyanúgy regisztrálnod kell minden fórumra. Az akvakertész regisztrációja csak az akvakertész fórumra jó :)
 
A tapatalk csak egy mobilbarát felületet ad a világban található tapatalk kompatibilis fórumok böngészéséhez.
De ettől még ugyanúgy regisztrálnod kell minden fórumra. Az akvakertész regisztrációja csak az akvakertész fórumra jó :)

Addig rendben is van. Viszont nem találom az akvakertész fórumot az appon belül egyedül csak az akvaforum.hu-s fórumot látom. Lehet ilyen? Hozzáteszem WP-os a Tapatalk...
 
Keress r
Ez mit jelent? :eek:

Hasonló az érdeklődési körük, vagy az avatar képek is ilyesmik, mint amiket mi használunk? o_O

:D

----------------------------------------

Ha nem csak hasonlót szeretnél, hanem pont ilyet, akkor "Akvakertesz"-t keress, pont ilyen logóval, ne elégedj meg valami hasonlóval. :geek:

Keress rá az előbb említett www.akvaforum.hu-ra. Sok naplót is meglehet ott találni az itteniek közül. Az sajátomat azonban nem látom. Pl @koecsed mátra 80literese is fent van. Viszont a hozzászólások csak töredéke. Ezt találtam meg én is a Tapatalkon mint egy akvakertész fórum.
 
Back
Oldal tetejére