• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes talachi 247.5L - Walking on the outskirts

Ja azt nem is írtam vannak már halak!
Egy Oto csapat és 30db Ibolya lazac, Rézlazac vegyesen. Nagyok lesznek , de most ehhez volt kedvem, meg ezek tetszettek kisfiamnak.
Sokkal jobb így , hogy van élet.
Nem tudom ezek mellé rakhatok rákokat? Jól gondolom, hogy ezek összeszednék őket!
 
Szia!

Hasonló dologban gondolkodom én is. Azt lehet tudni, hogy kb. mennyi követ használtál hozzá?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Helyzet változatlan, még nem jött rendbe az aki! Folyamatos az algák elleni küzdelem. Ha jól sejtem ez nem is fog elmúlni, tekintve az aki kiinduló állapotát.
Azért vannak pillanatok amikor jól néz ki. A valisneriák kezdenek beindulni lassan, úgyhogy változik a hangulat.
Két tő blyxa gyökérről feléledt az ez előtti növényesítésből. Maradhatnak majd találok nekik helyet valahol.

Így állunk most:

25063862_4e76dc65bb3017ab980bf6abbb7165d1_xl.jpg

25063864_4be44e539dcf6990ee92d7279109c9fb_xl.jpg
 
A kép alapján nem sok minden látszik az algaproblémákból, amiről írtál, de élőben lehet más a helyzet. Azért így messziről elég hibátlannak tűnik! Bal hátul és középen a hosszú fűszálak azok a brasiliensis megnőtt szálai? Nekem is vannak ilyenek a brasiliensis között, csak azért kérdem...
 
A kép alapján nem sok minden látszik az algaproblémákból, amiről írtál, de élőben lehet más a helyzet. Azért így messziről elég hibátlannak tűnik! Bal hátul és középen a hosszú fűszálak azok a brasiliensis megnőtt szálai? Nekem is vannak ilyenek a brasiliensis között, csak azért kérdem...
Köszi!
Fonál van, de azt szedem folyamatosan azért nem látszik. Ami súlyosabb most az a cyano ami a kúltúrálatlan talajnak köszönhető szerintem. Vízcserékre elég komolyan bedurran.
Bár úgy veszem észre, hogy lassan visszavonulóban van. Nem nagyon van olyan ami nem fordul elő, csak figyelek rájuk!
Érik valami vegyszer beburogatása, mert így rettenet időt vesz igénybe ennek az állapotnak a fenntartása.
Nem tudom melyik szálakra gondolsz. Hátul lassan éledező valisneria nana van. Előtte és most már közötte tenellus. Meg persze brasiliensis, de az nem látszik.
Nálam nem növeszt hosszú szálakat a brasiliensis. Bár semilyet sem, mert nemrég szabadult csak ki a barna alga alól! :)
 
Lusta disznó vagyok visszaolvasni és már nem emlékszem... Hátul viviparád van? Ja nem, valisneria, de melyik?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére