• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes talachi 247.5L - Walking on the outskirts

Na már minden patyolat!
Héten meglesznek az új növények és csilli villi! Addig egy vízcsere jön meg a talajfeltöltés.
A várakozássaimmal ellentétben a szűrők egyáltalán nem voltak vészesek. Leszámítva a perlont ami egy gumilappá változott!
Szerintem a bent lévő purigeneknek is annyi,de nem gáz mert volt új itthon.

24859922_fdd467cff6b9e18794f0152ce74c39cf_l.jpg
 
És amiért én még pluszban nagyon becsüllek, hogy minden jó volt úgy ahogy volt, nem éreztél késztetést hogy kicsit is változtass a fő egységeken. Persze könnyű úgy, ha elsőre is sikerült :) Respect.
 
Mint ahogy gondoltam , nem fog könnyen újraindulni az aki! Ez van ha az ember mocsárból akar valamit csinálni!
Az alga minden fajtája jelen van egy brutál Diatom offenzívával fűszerezve! Hajnaltol fogkefe partyztam! Ami algát csak tudtam eltávolítottam.
A növények nem néznek ki valami jól, de még nem menthetetlenek szerintem.
Most egész tűrhetően néz ki az egész! :)
 
Még küzdök a barna algával. Elég csúnya most az akvárium.
Nem bírtam magammal és csinálok hátteret. Megnézem úgy hogy néz ki.
A hátul teleültettem valisneria nanával (sok van csak vissza van vágva) elé ment pár cserép echinodorus tenellus.

Mostani nem túl szép állapot. Holnap sikálok, tisztogatok ( most nézem a kép GERONIMO ,azért ennyire nem vészes élőben :)):

24930079_92b6f20f0e268458825231f7f9d21bbe_xxl.jpg
 
Lassan a zöld újra az úr az akiban!
A barna alga úgy néz ki visszavonulót fújt! Aminek nagyon örülök mert már nagyon untam a sikamikát!:)
Már lassan a lileaopsisról is kezd eltűnögetni, még ronda de úgy láttam megindult valami. Minden alga visszavonulót fújt. El nem tűntek, de nem jelentkeznek agresszívan.
A valis nana még nem nagyon indulgat a tenellus már fut!
Jól fog ez kinézni, ha minden úgy alakul ahogy gondoltam! (y)

Most:

24946667_b00e0eca6f9f3560e7b66a3879656444_xl.jpg
 
Back
Oldal tetejére