• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes talachi 247.5L - Rebirth of the Naiads

Szia Laci!

Sanos rég nem volt időm követni a kedvenc naplóimat, köztük például a Tiédet!
De most van néhány nap végre.

Ez a pár centis hajtás a rotalákon hiányzott a versenyfotónál!
A növények nagyon szépek, egészségesek!

Ami számomra zavaró, a két szélen lévő Blixa, így túl szimetrikus hatású, a mögötte lévő szintén hasonló széles teret elfoglaló stemekkel!
A meder hátúlján lévő rést szűkítve még növelhetnéd a mélységérzetet.
Elöl pedig kicsit steril a homok, oda még tehetnél köveket, vagy ágat!

Mi lett a Diszkoszokkal?

A.ttila

Köszi a visszajelzést!
A diszkoszok új helyre, egy barátomhoz költöztek. Az okokat feljebb el tudod olvasni.
 
Idei első kép. Kezd durvulni megint a dzsumbuj!

22208553_ace2f5728d3d9c43f8c1e27a4116361e_xl.jpg


A balodallal kell kezdenem valamit mert a micro össze vissza áll az áramlásban.
 
Hogy csinálod, hogy a Microsorum levélvégein nincs gyökér meg új növény? Nálam minden levélen nő egy új növéyn, de nem mertem eddig hozzányúlni, viszont így nagyon csúnya.
Azt bezony szedegetni kell! Minden vízcserekor leszedem amit látok.
Simán a két ujjad közé fogod a leveleket és lehúzod róla a hajtásokat.
 
Hali! Nem sok minden! Azóta megint ridegtartásban van! Néha vízcsere, kevés táp. Víz pillanatnyilag nem nagyon fér már bele! Algák is vannak szépen, de nagy baj nincs vele. Egy alapos karbantartással hamar rendbe lehet szedni szerintem.
Ha lesz időm ,kedvem hamarosan szétbontom és most már tényleg csinálok egy köves minimált itthon is!
 
Szia!

Nagyon szép az akváriumod,minden elismerésem.Opti-white üvegből készült?Csak mert leírva nem láttam,de a képek gyönyörűek.
Látom, hogy lecserélted a be-és kifolyócsöveket.Ez már poppy glas,vagy lilly csak más gyártótól?
 
Szia!

Nagyon szép az akváriumod,minden elismerésem.Opti-white üvegből készült?Csak mert leírva nem láttam,de a képek gyönyörűek.
Látom, hogy lecserélted a be-és kifolyócsöveket.Ez már poppy glas,vagy lilly csak más gyártótól?

Köszi! Nem opti az akvárium! Sima üveg.
A befolyó az Lilypipe utánzat, nem tudom honnan származik.
 
Back
Oldal tetejére