• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma talachi 247.5L - Arms of the Naiads

Szerintem is nagyon jól néz ki(y)
De nézegettem és értem, hogy mi a problémád vele. Nagyon hasonlít az előző elrendezésre. Ennek több oka is van:
Ugyan azokat a fákat használod.
A stílus nagyon bejön.
Persze a növényesítéssel még nagyon sokat lehet alakítani rajta, csak ezt most még nehéz belelátni.
Ha nagyon zavar a hasonlóság, akkor szerintem várj a berendezéssel és aludj még rá egyet-kettőt.
 
Sokkal nagyobb fejvakarás lesz olyan növényekkel megtömni, hogy igazán különleges legyen.

Köszi!

Pont ez a bajom! Sajnoos most csak abból élek ami van, de nem nagyon stimmelnek a dolgok!

Ha nagyon zavar a hasonlóság, akkor szerintem várj a berendezéssel és aludj még rá egyet-kettőt.

Köszi neked is !

Csak a holnapi napom van! A család el lett paterolva! :)
Így vagy úgy holnap megszületik!
 
Köszi!
Csak a holnapi napom van! A család el lett paterolva! :)
Így vagy úgy holnap megszületik!

Nekem is emiatt fő a fejem. Szétszedésre tutira kell egy nap, ilyenkor jobb, ha a család nincs otthon. Az összerakás egy újabb nap, erre a napra megint el kell paterolni a családot. A két alkalom között viszont kéne legalább egy hét layout kiagyalásra. Csak a növények kibírják addig.
Egyébként nekem tetszik, amit most így összeraktál, de van még lehetőség ezekben a dekorokban, ha van még rá időd, szerintem egy-két elrendezést még azért próbálj ki. Természetesen fotókkal dokumentálva.
 
Azt hiszem ez a jó irányvonal! Még a kicsi fákon állítani kell és jó lesz!

A két oldal között homok lenne.
Mindjárt rakok be köveket és jön a következő kép.

20957935_49734e423e5fcddce32a7bce0e4718d6_l.jpg
 
Várom az inspirációt én is. Hétfőn fogom az itthonit szétszedni, van 6 darab fám meg néhány kövem, és nem tudom még hogy legyen. Addig meg kell csinálnod hogy tudjak puskázni:)
 
Ilyen lett:

20958587_a7f73bd927a39d7bbf4acceff6420cda_l.jpg


Nem az igazi mert mindig elmozdul valami! A közepe kicsit kusza Mindegy abbahagytam és ültetek! Nappali dísznek így is jó lesz! :)
Jo lett a hard scape,a meder középen franko,Nekem csak egy valami furcsa,itt is az a 3 az ég fele néző fa,teljesen olyan mint a régiben.De ezt,ugyanaz a fákkal nem nagyon tudtad kikerülni.Kiväncsi vagyok milyen növényeket választasz!
 
Utoljára módosított:
Ilyen lett:

20958587_a7f73bd927a39d7bbf4acceff6420cda_l.jpg


Nem az igazi mert mindig elmozdul valami! A közepe kicsit kusza Mindegy abbahagytam és ültetek! Nappali dísznek így is jó lesz! :)

Szia Laci!

Nagyon baró lett!
Azon esetleg nem gondolkoztál, hogy a bal oldali ágat megfűrészeld és csapolva, 180 fokban elforgatva visszarakd? Akkor teljes lenne a boltív. :)

Valahogy így:
14086110162_7803b5237d_o.jpg
https://flic.kr/p/nsJZNj
 
Utoljára módosított:
A tegnapi hardscape jobban egyben volt. Most picit túl sok a magas egy irányba futó hosszú ágak. A közepe baba. Ettől még lehet jó a vége, de a tegnapin nem éreztem ezt a túl szabályos dolgot.
 
Biztosan jó lesz, bár elsore én is a szigetes elrendezésben éreztem több lehetőséget. Viszont ez teljesen rendben van, @Molroth elforgatott fája nekem is tetszene. Gratulálok, igényes, szép a szemnek. Kíváncsi vagyok az ültetés utáni állapotra, hisz az a koncepció másik fele, igy a tejes kép nélkül csak találgatni tudjuk mi van a fejedben...
 
Back
Oldal tetejére