• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Takashi Amano 1954-2015

Döbbenet!

A jó emberek korán halnak. Lehet hogy azért, mert ez a világ NEM a legideálisabb hely a jó emberek számára.
Talán ő már otthon van, hazaért!
Nyugodjon békében!
 
Utoljára módosított:
Nagyon sajnálom én is. Viszont arra is gondolok, hogy bár fiatalon halt meg, nagyon tartalmas életet élt. Kevesen tudnak pályát változtatni életük során a világ bármely táján is, japánban pedig amennyire tudom, még munkahelyet sem váltanak nagyon életük során. Amano viszont úgy váltott pályát, hogy amire váltott azt Ő találta ki. Nagyon izgalmas élete lehetett.
 
Volt egy hímnusza az ADA-nak amit sok rendezvényen együtt énekeltek általában a vendégeiknek.

Amikor kint voltunk ott is hallottuk az IAPLC után és egy Niigata vacsi után. Nem tudtam mi az a dal, de Dave-ék belinkelték a napokban.


1963-as dal....

és ahogy a japán vacsi után szólt Amano bácsi vezénylése alatt..

 
Amano_Chris_zpsdmqjw3fd.jpg

a_zpsgv2x1rsu.jpg

sage-of-aquariums-620x413_zpsmte3p6ik.png


R.I.P :cry::cry::cry:
 
Ma hallgattam az új ScapeFu podcastet és abban jelentette be Art, hogy szeptemberben lesz majd egy Takashi Amano tribute adás, amiben szeretnék megszólaltatni a legtöbb nagy nevű aquascapert. Szerintem jó adás lesz majd, én már várom.
 
Fura játékot űzhet az élet az emberrel. A rák viszont egy elég alattomos dolog, a kemoterápia sem egy élmény. Az elmúlt egy évben nekem pont az akvárium és a hozzá tartozó ADA világ sokat segített, hogy átvészeljek egy ilyen "kalandot". Nem tudtam, hogy a Nagymester is ezzel harcol. Hamar kimeríti az embert fizikailag, ill. lelkileg és pont ez teszi sebezhetőbbé, mert bármilyen komolyabb fertőzés végzetes lehet olyan leszedált immunrendszerrel, mint amilyen rák kezelése okoz.

Mély tisztelet.
 
Fura játékot űzhet az élet az emberrel. A rák viszont egy elég alattomos dolog, a kemoterápia sem egy élmény. Az elmúlt egy évben nekem pont az akvárium és a hozzá tartozó ADA világ sokat segített, hogy átvészeljek egy ilyen "kalandot". Nem tudtam, hogy a Nagymester is ezzel harcol. Hamar kimeríti az embert fizikailag, ill. lelkileg és pont ez teszi sebezhetőbbé, mert bármilyen komolyabb fertőzés végzetes lehet olyan leszedált immunrendszerrel, mint amilyen rák kezelése okoz.

Mély tisztelet.

Oh, akkor ez volt az oka, hogy egy ideje nem láttunk? :unsure:
Remélem nincs komolyabb gond veled?!:wideyed:
 
Fura játékot űzhet az élet az emberrel. A rák viszont egy elég alattomos dolog, a kemoterápia sem egy élmény. Az elmúlt egy évben nekem pont az akvárium és a hozzá tartozó ADA világ sokat segített, hogy átvészeljek egy ilyen "kalandot". Nem tudtam, hogy a Nagymester is ezzel harcol. Hamar kimeríti az embert fizikailag, ill. lelkileg és pont ez teszi sebezhetőbbé, mert bármilyen komolyabb fertőzés végzetes lehet olyan leszedált immunrendszerrel, mint amilyen rák kezelése okoz.

Mély tisztelet.
Örülök ,hogy újra köztünk vagy ;)
 
Oh, akkor ez volt az oka, hogy egy ideje nem láttunk? :unsure:
Remélem nincs komolyabb gond veled?!:wideyed:

Éppen tervezgettem tegnap amikor olvastam, hogy mi történt. Egy pillanatra megilletődtem, elérzékenyültem és úgy minden átfutott a fejemben, hogy a Nagymester is kemény jellem, nem mutat kifelé semmit, nem beszél róla, a végsőkig kitart, pedig embert próbáló feladat. Köszi az érdeklődést. Tünetmentesen rehabilitálódom és készülök egy új scapre. Boltba is kinézek hamarosan.
 
Tünetmentesen rehabilitálódom és készülök egy új scapre. Boltba is kinézek hamarosan.

Huh azért ez elég keményen hangzik. :( Akkor mielőbbi teljes gyógyulást neked.
Talán egyszer láttalak a re-scape óta. :unsure: De örülök, hogy előkerültél.
 
Back
Oldal tetejére