• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Takashi Amano 1954-2015

viktorlantos

Alapító
Admin
11836651_1017760858243517_5586467438079942125_n.jpg


Elment a mester.... :( :(:cry::cry:

Cookieを有効にしてください|新潟日報モア
 
Nem akarom elhinni! Az ADA videókat nézegetve pont ma beszéltünk róla, hogy hány éves lehet! Nyugodjék békében! R.I.P.
 
Én azt hittem , egy ilyen "foglalkozás" mellett, nap mint nap abban a galériában járva, az örök élet garantált! Annyira fittnek tünt pedig és ráadásul japán, akik köztudottan tovább élnek. Végtelenül sajnálom. Lelke és szellemisége örökké élni fog az akvakertész társadalomban.
Következő aksimat neki ajánlom.

Nyugodjék békében Mester!
 
Én azt hittem , egy ilyen "foglalkozás" mellett, nap mint nap abban a galériában járva, az örök élet garantált! Annyira fittnek tünt pedig és ráadásul japán, akik köztudottan tovább élnek. Végtelenül sajnálom. Lelke és szellemisége örökké élni fog az akvakertész társadalomban.
Következő aksimat neki ajánlom.

Nyugodjék békében Mester!
Nyugodjon bèkében!:-o
 
Srácok, mi történt????????????????????
Egy igen erős tüdőgyulladásban halt meg,mondhatni váratlanul amit még most sem tudok elhinni.
Az biztos hogy ez a közösség nagy embert veszített el és nem tudom lesz e hobbiban
ennyire kiemelkedő személyiség mint Ő volt.
Mondhatom hogy aki benne van az akvakertészetben az a hobbi édesapját veszítette el.
Nyugodjék békében :(
 
Back
Oldal tetejére