• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan Tank

Akkor vehetsz nagyobb RO masinát is. :D

Én a 75GPD-ssel 4db 50-est meg 1db 300-ast "táplálok" de most vettem bele nagyobb membránt.
(Jó monduk az 50-eskben csak kéthetente cserélek 10-10 litert.)
 
Akkor vehetsz nagyobb RO masinát is. :D

Én a 75GPD-ssel 4db 50-est meg 1db 300-ast "táplálok" de most vettem bele nagyobb membránt.
(Jó monduk az 50-eskben csak kéthetente cserélek 10-10 litert.)
Olvastam a garnélás állványos topicodba, hogy vettél membránt, majd , ha kipróbálod, infót írjál.
 
Én is gondolkodom hogy a legerősebben megvilágított garnis akvába rakok a nagyból valamibgyepet, mondjuk marsilea crenatat... Vagy elatinet bár az lehet nincs is már, elnyomta a többi gaz. :)
 
Nem tudom, hogy inditok-e majd új naplot neki, ha elindul, de szerintem, a taiwani naplóba szövöm majd bele néha, egy két posztal. A lényege a rili garnéláim lesznek, mivel, ők maradtak a csapvizes fajtábol, mert őket nem kell szelektálnom, ők már 3 éve velem vannak, és minden egyes garnéla más, és más . Egy 40 literesbe vannak már nagyon hosszú ideje, ezért, kapnak majd egy 112 literes high tech lágyvízes növényest, mert megérdemlik. Majd fojt könyv .
 

Attachments

  • 5CCD067A-B674-4128-8A39-1BD6742CE872.jpeg
    5CCD067A-B674-4128-8A39-1BD6742CE872.jpeg
    240 KB · Megtekintések: 13
Vettem egy 100 GDP membránt, az 50 GDP helyett, így, pontosan egy óra alatt 17 liter tiszta víz folyik le, és nagy örömömre 14 liter rossz víz jön le, ez már tetszik.
A növények szépen zöldülnek, nőnek, már várják, hogy tavasz felé áttegyem a szépeket az új akvába majd, amellyel, már "versenyezni is szeretnék, mert szeretem az "akvakertészkedést" .
 
Utoljára módosított:
Az akvárium befejezte pályafutását, a mai nappal, helyette, egy high tech növényes lesz, új kádba, több cuccal majd nyár elejére, amivel, reményeim szerint, indulhatok versenyeken majd.
Ezért, megkérnék egy moderátort, hogy legyen szíves, áttenni a befejezett naplók közé, köszönöm szépen !
 
Back
Oldal tetejére