• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan bee

Jól értelmezed ;) egyetlen hátránya, hogy mivel nem 24 órán keresztül oldod be így elég ingadozó tud lenni, mondjuk a tőzeg is kimerül egy idő után..
 
Gyönyörűek a CBS-ek, jobban tetszenek, mint ezek az összemosott kék-fehér taiwanok :D A tiszta szín sokkal inkább tetszik.
 
Nem tetszik a kék-fehér piszkos taiwan, egy szép CBS amiben a fekete az fekete és a fehér az fehér és élesen elkülönül sokkal szebb szerintem. De vannak szép taiwanok.
 
1 hónapos az első eresztés Bolt csapat, amiben három RedBolt és kb. 10 BlueBolt van. A második nőstény két napja engedte el a kicsiket, bár kevesebben vannak mint ez az első csapat (vagy legalábbis még nehéz őket észrevenni), viszont annál érdekesebbek a színek... Tiszta Bluet talán 1-2 látok, van benne RedRuby, Panda kék csíkokkal, és még pár érdekes fekete-kék kombináció (hogy pontosan milyenek azok pár hét múlva mutatkoznak meg.) Időközben bepetésedett a harmadik BlueBolt nőstény is, neki még van kb. 2 hét, hogy elengedje a kicsiket. Két napja pedig az egyik Panda petésedett be. Szóval úgy néz ki jól érzik magukat. (y)
 
A legutóbbi BlueBolt eresztésben nincs két egyforma színezetű kicsi (sajnos többit nem tudtam lekattintani, de van 1-1 BlueBolt, RedBolt, BluePanda, és pár érdekes sötét fekete-kék kombináció). Egy mini BluePandát sikerült lecsattintani (bár nem pengeéles, de kivehető):

8677923039_de70f49cfb_c.jpg
 
csak azért kérdeztem, mert nálad szemmel láthatóan jól érzik magukat :) én ma már felraktam a ventit, mert a hőmérő az akiban 26 fokot mutatott mikor hazaértem délután. Ezt már kicsit soknak találtam. Kicsit passzívak is voltak a garnélák. Van most egy petés crs-em és egy taiwan-om, nem szeretném ha a kicsik esetleg a túl meleg víz miatt nem maradnának meg.
 
Back
Oldal tetejére