• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

T5 ös elektromos előtét bekötése

Páramentes foglalatban a vezeték rögzítése is hasonló, csak be kell tolni a vezetéket, kifelé már nem fog jönni. Sodrott vezetéknél, előtte azért nem árt megcinezni hogy merevebb legyen.
Köszönöm szépen, közben ezt is kipróbáltam. Találtam itthon vagy 70m 3 eres kábelt, nem sodrott elég kemény és merev. Ha azt szétfejtem akkor az megfelelő lesz a foglalatokhoz? Szerintem 1mm-es lehet a keresztmetszete. Milyet ajánlott használni?
 
2x39w t5 előtétet hogyan kell bekötni ha csak 1 csövet akarok járatni?
Ha csak 1 cső van beletekrve a két csöves armatúrába ugyanis nem égnek...
Köszi
 
2x39w t5 előtétet hogyan kell bekötni ha csak 1 csövet akarok járatni?
Ha csak 1 cső van beletekrve a két csöves armatúrába ugyanis nem égnek...
Köszi
Tudtommal ezek sajnos csak két csővel mennek, nincs olyan , hogy át lehetne kötni egy csőre. Múltkor nekem a 2x54 wattosnál csak egy vezeték csúszott ki a foglalatból, és már nem is világított egyik sem.
 
Tudtommal ezek sajnos csak két csővel mennek, nincs olyan , hogy át lehetne kötni egy csőre. Múltkor nekem a 2x54 wattosnál csak egy vezeték csúszott ki a foglalatból, és már nem is világított egyik sem.
Sziasztok!
4x39W-os Quad lámpám van.
3x39W-tal világítok. Simán megy egy csővel a két körös előtét. Csak a fénycső van kiszedve az áramkörből.( Nekem is fura, de működik 3 hónapja.):ROFLMAO:;)
 
Sziasztok!
4x39W-os Quad lámpám van.
3x39W-tal világítok. Simán megy egy csővel a két körös előtét. Csak a fénycső van kiszedve az áramkörből.( Nekem is fura, de működik 3 hónapja.):ROFLMAO:;)
Lehet, hogy ebben olyan előtét van, hogy megy 3-al is, a Helvarnak például van olyan elektronikus előtétje ami 3/4x18 wattos, de az is lehet, hogy minden csőnek külön előtétje van.
 
2 tipusu bekotes lehetseges, ez az elektronikatol fugg. Ket kep , bekotest kell nezni rajtuk, mindegyik 2xY2016-03-14_07-22-31_25668127382_o.jpg screenshot_2016-03-14-19-21-37_25763036526_o.png
 
2 tipusu bekotes lehetseges, ez az elektronikatol fugg. Ket kep , bekotest kell nezni rajtuk, mindegyik 2xYView attachment 6759 View attachment 6760
Igen elektronikától is függ, hogy begyújt-e a két csőre tervezett, egy csővel. Nekem osram 2x54 wattos van a lámpában, és mint írtam az egyik vezeték kicsúszott a foglalatból, és már nem világított egyik cső sem, tehát erről bizton állítom, hogy csak két csővel hajlandó működni.
Amint látom a két előtét bekötésénél, a vezetékek száma sem egyezik 6 illetve 7 vezetékes bekötésük van
 
A 7 labasat csereltem le az egyik baratomnak, sajnos csak 6 labasat talaltam, igy ha megmegy 1 csove akkor a masik se fog mukszeni.
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne T5 fénycsövet szeretnék (fényerőt) szabályozni.
Lehetséges? Hogyan?
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne T5 fénycsövet szeretnék (fényerőt) szabályozni.
Lehetséges? Hogyan?
Van dimmelhető előtét.
4050300870564.jpg
 
Szóval akkor ez létező dolog...
Lenne egy akvárium vezérlőm azzal kellene összehozni a T5 fényerőszabályzást...
Akkor kell csináljak egy nyákot amibe bele kötöm a csöveket és azt tudom szabályozni PWM-el
 
sziasztok!
keresek t5 fénycsőhöz elektronikus előtétet:
- 1 x 24-39w-osat
- vagy olyan 2-eset ami külön kapcsolható (létezik ilyen?)
köszi!
 
Back
Oldal tetejére