1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Külső szűrőt keresel?

Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

Tudtad, hogy az EHEIM 2075-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

Értesítés elrejtése
  3. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Szűrő befolyócső védő

Kategória: 'Szűrés és szűrők', témanyitó: premierpark, téma nyitása: Nov 24, 2017.

1. premierpark
    Épp nem fórumozik ...

premierpark Főkertész

Tag:
    Okt 22, 2013
    Kedvelik:
    309
    Hely:
    Budapest VII. Kerület
    Sziasztok,

Nem láttam még a fórumon ehhez hasonló témát ezért nyitottam egy új topicot.
    Gumis szűrő védőt szeretnék vásárolni és kíváncsi vagyok hogy kinek melyik jött be igazán. Taiwan garnélák vannak jelenleg az akváriumomban és nem szeretném hogy a későbbiekben ha szaporodnak akkor a kicsik a szűrőben kötnének ki.

Fontos lenne hogy a szűrőt se nagyon fojtsa nehogy emiatt kárt tegyek benne.

Bárkinek bármilyen ötlete van jöhet ide :)

2. Szépe Kálmán
    Épp nem fórumozik ...

Szépe Kálmán Főkertész

Tag:
    Febr 17, 2017
    Kedvelik:
    593
    Hely:
    Budapest 1108 szövőszék utca
    s-l500.
    Szia
    Nekem ez a garnélavédő vált be, a szivacs gyorsan eltömődik sajnos.

3. Riri01
    Épp nem fórumozik ...

Riri01 Kertész szaki

Tag:
    Aug 29, 2016
    Kedvelik:
    126
    Hely:
    Pécs
    Engem is érdekelne, ki honnan szerzi :)

Aktuális oldal megosztása