• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Születésnapok, Névnapok, Egyéb Ünnepi alkalmak!

Tisztelt GA főstatiszta úr @danyi03 Tamás!
Kívánok nektek ezúton is sok boldogságot ,4 kereket (az már megvan),négy gyereket.Valamint erőt ,egészséget az előttetek álló közös élethez.(y);):)
 
Boldog Születésnapot @eMZé Zoli!

AmegA
Boldog születésnapot kívánok @eMZé és @matrai kolléga .
Én is csatlakozom @eMZé és @matrai mestereket köszöntők táborához. Boldog szülinapot nektek!:)
Boldog szülinapot skacok! :)
Boldogat a mai érintetteknek!
Köszönöm szépen srácok!
Nem panaszkodom, ne volt rossz:)
De az a 40 pénz kicsit fájt, amit tegnap a darázsirtó szakembernek nyomtam a kezébe, miután likvidálta a padlástérből a közel 70 centis német darázsfészket.
Annak viszont örülök, hogy nem kezdtem neki, mert akár ott is hagyhattam volna a fogaimat.
Így nézve már is jobb a kedvem;)
 
Köszönöm szépen srácok!
Nem panaszkodom, ne volt rossz:)
De az a 40 pénz kicsit fájt, amit tegnap a darázsirtó szakembernek nyomtam a kezébe, miután likvidálta a padlástérből a közel 70 centis német darázsfészket.
Annak viszont örülök, hogy nem kezdtem neki, mert akár ott is hagyhattam volna a fogaimat.
Így nézve már is jobb a kedvem;)
Az nem semmi! Jól tetted, hogy szakembert hivtál, jobb az óvatosság. Nem készitettél képet a fészekről? Nem sok hasonlót lát az átlagember. Szerencsére!
 
Az nem semmi! Jól tetted, hogy szakembert hivtál, jobb az óvatosság. Nem készitettél képet a fészekről? Nem sok hasonlót lát az átlagember. Szerencsére!
Sajnos nem készült kép. Vasárnap este 6-kor nem akartam szegény ember idejét húzni. Én csak a tetőfeljáróból kukucskáltam 4 méterről. Onnan csak az oldalnézet látszódott ami "csak"35-40 centi lehetett, de ijesztő látvány volt. A szakember szerint szerencsére a padlástér felé teljesen zárt volt a kaptár, így addig nincs gond, míg védőruha nélkül szét nem vered a kaptárt. Ha még is, akkor halálra csípnek.
 
Back
Oldal tetejére