• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Születésnapok, Névnapok, Egyéb Ünnepi alkalmak!

Én is minden jót kívánok :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Boldog Születésnapot Henrik.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Srácok, ez a hétvége nagyon ott van, csupa akvarista superman született a napokban: Henrik, Attila, Gergő! Isten éltessen Benneteket!:kiss:


Nagyon szépen köszönöm. Végre itthon :)
 
Köszi srácok. Henrik, neked viszont kívánom. És a többieknek is, akik most ünneplik.
Bevallom, leiratkoztam erről a topikról, mert már annyi mindenkit ismerek, szinte minden napra jut egy szüli-, vagy névnap. Nem arról van szó, hogy lusta lennék jókat kívánni, hanem hogy ciki, amikor valaki kimarad. Ezért egy ideje inkább senkinek nem kívánok :) Nem mondom hogy ez a legkedvesebb megoldás, de nézzétek el.
 
Köszi srácok. Henrik, neked viszont kívánom. És a többieknek is, akik most ünneplik.
Bevallom, leiratkoztam erről a topikról, mert már annyi mindenkit ismerek, szinte minden napra jut egy szüli-, vagy névnap. Nem arról van szó, hogy lusta lennék jókat kívánni, hanem hogy ciki, amikor valaki kimarad. Ezért egy ideje inkább senkinek nem kívánok :) Nem mondom hogy ez a legkedvesebb megoldás, de nézzétek el.
Nem.:D
 
Back
Oldal tetejére