• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Szirt

Huh, egy bejegyzésen belül ennyi rejtélyes dolgot irni. 😯

piros zöld buborék anemóna,
Most akkor Piros vagy zöld? Buborék vagy anemóna? ... gondolom ez az a barnás- okkersárgás fütykösrengeteg lesz.

🎉🐌

valami tengeri vakond
Screenshot_2023-12-04-13-49-48-900_com.android.chrome-edit.jpg

Vakon(d) tippek az akváriumban levöre:
- Beásós csillag: Archaster angulatus
-Homokdollár: Clypeasteroida

hiába van narancs lencsém,
Screenshot_2023-12-04-13-51-56-637_com.android.chrome-edit.jpg
 
Huh, egy bejegyzésen belül ennyi rejtélyes dolgot irni. 😯


Most akkor Piros vagy zöld? Buborék vagy anemóna? ... gondolom ez az a barnás- okkersárgás fütykösrengeteg lesz.


🎉🐌


View attachment 179016

Vakon(d) tippek az akváriumban levöre:
- Beásós csillag: Archaster angulatus
-Homokdollár: Clypeasteroida


View attachment 179017
Közel lehetsz a megoldáshoz, lehetséges, hogy azokról a csillagokról van szó, amiket én is említettem. Tegnap nem bírtam ki és megpróbáltam csipesszel fülön csípni, de nem találtam semmit. Inteligens kis jószágról lehet szó, mivel a homokszemeket összeragasztva, csőrendszereket épít a felszinen és a kövek között, amikben szerintem közlekedik. Kárt nem tettem benne, mivel folytatja a munkát kicsit arrébb. A piros anamóna töve zöld, ez a buborék anemónák közül egy kisebb fajta, a Te olvasatodban, ezek kisebb fütykösök, bár szerintem ezek inkább csöcsök....valami afrikai.....sokgyerekes... :)
 
Közel lehetsz a megoldáshoz, lehetséges, hogy azokról a csillagokról van szó, amiket én is említettem. Tegnap nem bírtam ki és megpróbáltam csipesszel fülön csípni, de nem találtam semmit. Inteligens kis jószágról lehet szó, mivel a homokszemeket összeragasztva, csőrendszereket épít a felszinen és a kövek között, amikben szerintem közlekedik. Kárt nem tettem benne, mivel folytatja a munkát kicsit arrébb. A piros anamóna töve zöld, ez a buborék anemónák közül egy kisebb fajta, a Te olvasatodban, ezek kisebb fütykösök, bár szerintem ezek inkább csöcsök....valami afrikai.....sokgyerekes... :)
Nem valami csőféreg lesz?
 
Nem valami csőféreg lesz?
Lehetséges, hogy Neked lesz igazad. Svájc talán legrégebbi édesvizi és tengeri akvarisztikai boltjából van az anemóna és az élőkő. 1976-ban alapították, és szerintem a dizájnon azóta sem változtattak. Az évek alatt összegyűlhetett pár érdekesség. :)
 
Lehetséges, hogy Neked lesz igazad. Svájc talán legrégebbi édesvizi és tengeri akvarisztikai boltjából van az anemóna és az élőkő. 1976-ban alapították, és szerintem a dizájnon azóta sem változtattak. Az évek alatt összegyűlhetett pár érdekesség. :)
nem vagyok egyedül?! akkor végre megalapithatjuk az akvakertészek svájci bázisát?😯 Volt egyszer már valaki, de ö azóta sajnos eltünt. :(

Csak nem arról a boltról van szó, amely a "Tengerutca 116" szám alatt, "Pätäk városban" van?
Vajon csak a település-és utcanév miatt van itt a telephelyük?
 
nem vagyok egyedül?! akkor végre megalapithatjuk az akvakertészek svájci bázisát?😯 Volt egyszer már valaki, de ö azóta sajnos eltünt. :(

Csak nem arról a boltról van szó, amely a "Tengerutca 116" szám alatt, "Pätäk városban" van?
Vajon csak a település-és utcanév miatt van itt a telephelyük?
A bolt Bäch-ben van, Schwyz kantonban. A mókus örs jó ötlet, Te leszel az elnök, én szedem a tagdíjakat....ja és kell egy nótafa. :)
 
Elindult egy újabb 30l-es, egy Fluval C3 akasztós szűrővel, beállt vízzel és beállt szűrőanyaggal. A nagyobb 54l-es felé került még egy ugyanolyan Fluval lámpa, egy kevés volt, igaza lett @Bálint Nagy -nak. Innen kivettem az áramoltatót, túl erős volt, így csak a szűrő forgatja a vizet. A többit még nem tudom :)


ford.JPG

fora.JPG

forb.JPG

forc.JPG
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére