• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sziklás

Pontosan ahogy a kolléga mondja :)
Én csak a színeket sorakoztattam fel ( max 10 kép illeszthető be,ezért maradt le a sakura )
Szóval azért nem kell szomorkodni,ha az ember,még nem áll készen egy kényesebb fajra :) Vagy mint én,aki elvileg felkészültem,de mégse voltam sikeres :D

Nagyon köszönöm a segítséget, annyit még árulj el légy szíves, hogy az utolsó kék garnéla micsoda is és esetleg, ha egy forrást is adnál az nagyon jó lenne!
 
Nagyon köszönöm a segítséget, annyit még árulj el légy szíves, hogy az utolsó kék garnéla micsoda is és esetleg, ha egy forrást is adnál az nagyon jó lenne!
Ha minden rendben zajlik majd,akkor pár hónapon belül lehetek én is egy forrás ;)
 
nagyon jól néznek ki, nekem pedig nem sürgős.
Ha minden jól megy a hét végén elkészül a javított akváriumom, újra-telepítem és jönnek bele a garnélák, otoconclusok, zöld neonok.
 
Sziasztok :)
Rég nem írtam,nem volt nagyon miről beszámolni :)
Eddig se alga se semmi,na jó,azért petés garnéla már van :)
Elhullást nem tapasztaltam,bár a jelenlegi képen nem sok mindenki látszik,de esküszöm megvannak mind :D


Amin meglepődtem,hogy ez a rengeteg kő nem keményíti a vizet :)
Lehet az az oka hogy az elmúlt években már jó pár savazásos tisztitson túlestek ???

egy két telefonos kép !

20160823_211416.jpg
20160823_211408.jpg

És ime a bizonyíték,az elmúlt 2 hétbe 1x30 %-os vízcsere ill. a 2-3 naponta tiszta Ro visszatöltés volt a párolgás miatt !
20160823_212053.jpg

köszi,hogy benéztél :)
 
Szerintem nagyon fain, hogy nem "unalmas" zenét tettél a film alá, hanem egy beszélgetést az öngeneráló vizes palackról. ;):D
 
Szerintem nagyon fain, hogy nem "unalmas" zenét tettél a film alá, hanem egy beszélgetést az öngeneráló vizes palackról. ;):D
A legszebb,az egészben,hogy a telefonon a media le van némitva,a gépen a hangszoró ki van kapcsolva,így fogalmam sincs milyen a hang alatta :D Hogy a tv-n mi ment azt meg nem is figyeltem :D De ha ennyire tetszik akkor ez már így narad :)
 
Hello :D
4 hónap szünet után újra itt :D :D :D
Ha esetleg bárki azt hitte volna,hogy ez a projekt leállt,azokat megnyugtatom,hogy nem :)
Bár történt változás,miszerint csak került némi talaj a kövek alá,ill. a blue garnélák orangera cserélődtek !
Sajnos még közelről is vadászni kellett a garnélákat,annyira nem látszottak a scapeben.
Ezen kívül még a co2 is megvonásra került,de a riccardia azt hiszem így is jl érzi magát :D
Na egy két telefonos kép,majd a hétvégén lövök pár normálisat :(
Köszi,hogy benéztél
1.jpg 2.jpg 3.jpg4.jpg

 
Hello :D
4 hónap szünet után újra itt :D :D :D
Ha esetleg bárki azt hitte volna,hogy ez a projekt leállt,azokat megnyugtatom,hogy nem :)
Bár történt változás,miszerint csak került némi talaj a kövek alá,ill. a blue garnélák orangera cserélődtek !
Sajnos még közelről is vadászni kellett a garnélákat,annyira nem látszottak a scapeben.
Ezen kívül még a co2 is megvonásra került,de a riccardia azt hiszem így is jl érzi magát :D
Na egy két telefonos kép,majd a hétvégén lövök pár normálisat :(
Köszi,hogy benéztél
View attachment 24340 View attachment 24341 View attachment 24343View attachment 24342


Szép,
de elárulod mi lett a kékekkel?
 
Szomorú esemény történt ma :( feladtam a harcot a fonal alga ellen ! Teljesen átszőtte a riccardia hegyeket,annyira csúnya volt hogy inkább megváltam tőle,már lassan 2 hónapja harcolok ellene,de sajnos nem sikerült visszaszorítani !
Most átraktam pár tő bucét illetve 2-3 hajtás anubiast a nagy aksiból. Egy kevés riccardiat megmentettem azt visszaraktam,de ha az is újra fonalasadik akkor menesztve lesz ! A köveken maradt minden felé,apróbb darabok,majd abból újrafejlődhet ha akar ;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére