• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szerinted jobb lett az új fórum?

Szerinted jobb lett az új fórum?


  • Total voters
    120
Én azt hiányolom, hogy pl. a saját naplóimat kicsit nehezen találom meg. Pedig ha lenne hozzá "közvetlen út", akkor sűrűbben írnék bele... Ha a megoldás az, hogy ez már létezik, csak nem találom, akkor valaki mondja el! :)
 
pl én úgy szoktam, hogy a jobb felső sarokban, ahol ki van írva a neved, ott a lenyíló menüben van olyan hogy hozzászólásai. ott ott vannak a naplóbejegyzéseid is, így gyorsan rá lehet találni a naplóra.
 
Én azt hiányolom, hogy pl. a saját naplóimat kicsit nehezen találom meg. Pedig ha lenne hozzá "közvetlen út", akkor sűrűbben írnék bele... Ha a megoldás az, hogy ez már létezik, csak nem találom, akkor valaki mondja el! :)

Amikor a naplódban jársz állítsd be Megfigyelt topiknak. Bal felül van a link ha jól rémlik.
Így a jövőben egy kattintással eléred a megfigyelt témák menüpont alatt felső menüben. (profil lenyíló és ott a link)

(y)
 
Van magyar nyelv is. Bal lent a fekete sávon állítsd át az angolt magyarra. A Téma megfigyelése pedig az első hsz. felett van jobb oldalt, most éppen a szavazás alatt.
 
Én azt hiányolom, hogy pl. a saját naplóimat kicsit nehezen találom meg. Pedig ha lenne hozzá "közvetlen út", akkor sűrűbben írnék bele... Ha a megoldás az, hogy ez már létezik, csak nem találom, akkor valaki mondja el! :)

Úgy is nagyon könnyen megtalálod,ha a "Naplók"-nál lapozgatsz és csak az avatarodat figyeled.
 
Köszi Dani! Így mondjuk már megtalálom néhány kattintásból.
Javaslat: Szerintem a saját naplókat jobban ki lehetne emelni, valami direkt linket elhelyezni, így adni neki több hangsúlyt, hogy az ember ha belép az oldalra, akkor egyből megtalálhassa, és ne kelljen kattintgatni.
 
Szerintem jobb lett! Működésébe nem lehet belekötni!(y)
Nekem a színei nem tetszenek csak. Nem elég kontrasztos, túl fehér!:cool:
 
Vagy fogod és bedobod a keresőbe a nevét. Általában egyedi címekkel szerepelnek a naplók, nem hiszem, hogy utána sokat kellene bogarászni!
 
Csak Neked!!!
Cohiba_Cohiba_Secretos.jpg
+ 1 óra!!!;)
 
De rég is volt, hogy elszívtam egyet. Na de idén a szülinapomon meglepem magam.

.... a képet nézve szinte átjön az íze meg az illata, a kézi sodrású dohánylevelek tapintása... hmm.
Na jó nem reklámozunk semmilyen dohányt. Agyalok a használhatóságon közben. :)
 
Jajjj Viktor! Ugye nem dőltél be annak a mesének, hogy szűzlányok a combjuk belső felén sodorják a cohibát, és az ő izzadtságuk adja a rendkívüli aromát :ROFLMAO:?
Mert ugye a legenda erről szól :D.
 
Back
Oldal tetejére