• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Hali!

Fiúk-Lányok egy tali itt a hosszú hétvégén? Esetleg a környékbelieknek is jó lehet...
 
Szombat nekem is jó lenne. Ki kellene találni valami jó helyet mert ebben az időben nem biztos hogy kellemes a szabadban. Ha bele egyeztek feltenném a facebookra is hátha jönne onnan is valaki.Szívesen látnám például @Pendulum -ot mert élőben is elbeszélgetnék vele a biológiai szűrés nélküli akvariszikáról. Remélem figyeli a topikot @koverg70 ,@Lilla @cssanyi ,@Norbert ,@Pányi Tamás ,@zoi .
 
Szombat nekem is jó lenne. Ki kellene találni valami jó helyet mert ebben az időben nem biztos hogy kellemes a szabadban. Ha bele egyeztek feltenném a facebookra is hátha jönne onnan is valaki.Szívesen látnám például @Pendulum -ot mert élőben is elbeszélgetnék vele a biológiai szűrés nélküli akvariszikáról. Remélem figyeli a topikot @koverg70 ,@Lilla @cssanyi ,@Norbert ,@Pányi Tamás ,@zoi .


Köszönöm a meghívást, de én csak hétközben tartózkodom Szegeden sajnos, így a szombat nem jó.
 
Szombat nekem is jó lenne. Ki kellene találni valami jó helyet mert ebben az időben nem biztos hogy kellemes a szabadban. Ha bele egyeztek feltenném a facebookra is hátha jönne onnan is valaki.Szívesen látnám például @Pendulum -ot mert élőben is elbeszélgetnék vele a biológiai szűrés nélküli akvariszikáról. Remélem figyeli a topikot @koverg70 ,@Lilla @cssanyi ,@Norbert ,@Pányi Tamás ,@zoi .
Sajnos nekem csak a péntek jó, mert utána elutazunk. Akár nálunk is összejöhetünk, ha meg tudjátok oldani a kiutazást Deszkre.
 
Sajnos nekem csak a péntek jó, mert utána elutazunk. Akár nálunk is összejöhetünk, ha meg tudjátok oldani a kiutazást Deszkre.


Sajnálom hogy, neked nem jó a szombat,pedig csábító az ajánlat:). A kijutás meg nem gond össze ülünk egy autóba és huss. Esetleg ha valaki vagy valakik csatlakoznak csinálunk egy pénteki talit is.:D
 
Én ráérek szombaton, meg jövőhéten is ;)


Bocsánat Ádám, téged meg sem említettelek a felsorolásomban pedig ott lett volna a helyed. Akkor szombatra már hárman vagyunk eddig. Akkor szombatra jó lenne valami javaslat helyre is.Azaz igazság én mostanában nem nagyon járok a városban így nem nagyon van ötletem sem. A feladat a következő jó beszélgetős hely szegeden.
 
Messze még a szombat lehet jelentkezik még valaki. Eddig legtöbben 5-en voltunk az első talin. Nem könnyü időpontot egyeztetni.
 
Szombat nekem is jó lenne. Ki kellene találni valami jó helyet mert ebben az időben nem biztos hogy kellemes a szabadban. Ha bele egyeztek feltenném a facebookra is hátha jönne onnan is valaki.Szívesen látnám például @Pendulum -ot mert élőben is elbeszélgetnék vele a biológiai szűrés nélküli akvariszikáról. Remélem figyeli a topikot @koverg70 ,@Lilla @cssanyi ,@Norbert ,@Pányi Tamás ,@zoi .
Köszönöm, hogy gondoltál rám is. Mennék is, de nekem csak a vasárnap jöhet szóba, megy egyébként is költözésben vagyunk, és minden időm ki van számolva. Azért ha majd hamarosan rendeződnek a dolgaink, én is mennék egy talira. Üdv. Nektek
 
Akkor ha jól számolom vagyunk öten ha @usati is vissza jelezne neki jó lesz-e ma. @samaki ,@Juhász Ádám ,@usati, @Pányi Tamás és én. már csak az a kérdés mikor és hol.Én olyan 17 órára gondoltam és legyen a szokott hely a Dugonics téren a volt jegyárusítónál és majd onnan megyünk tovább valamerre. Ha van jobb ötleted jelezd és jó lenne ha vissza jeleznétek jöttök-e.
 
Akkor ha jól számolom vagyunk öten ha @usati is vissza jelezne neki jó lesz-e ma. @samaki ,@Juhász Ádám ,@usati, @Pányi Tamás és én. már csak az a kérdés mikor és hol.Én olyan 17 órára gondoltam és legyen a szokott hely a Dugonics téren a volt jegyárusítónál és majd onnan megyünk tovább valamerre. Ha van jobb ötleted jelezd és jó lenne ha vissza jeleznétek jöttök-e.
Megyek [emoji4]
 
Bocsi eddig nem olvastam...Peti jól a fejemre is koppintott:banhappy:
természetesen MEGYEEEEK!:)
 
Ott a nagy kinai vendéglő oda bevágodhatunk ott vannak 6 fős asztalok meg mérsékeltebb árak mint a kárászon...
 
Back
Oldal tetejére