• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Nem küldjük egyből. Jelezzük, hogy itt a cucc és akkor még lehet bármit hozzátenni. ;)
 
Seachem termékek érkeztek. A héten várunk még JBL-t és remélhetőleg ADA ügyben is lesz valami fejlemény.
 
ADA szállítmányt levámoltuk. A boltba szállítást szervezzük. Terveink szerint jövőhét kedden már itt lesz minden a boltban.

A webshopban elkezdtük bekapcsolni a termékeket, hogy lehessen rendelni. :thumbup:

Az előrendeléseket külön intézzük privátban nektek nem kell a neten megrendelni újra. Mindenkit felhívunk az esetleges rendelés kiegészítések és a kiszállítások miatt.

Sajnos ADA és Do!Aqua halkaják, ADA Red Bee garnéla kaják nem jönnek ebben a körben, így azokat csak a jelenlegi készletekről tudjuk kiszolgálni.
 
Megérkezett a heti Tropica szállítmány. A mai napon jöttek 1200-as Tetra szűrők is.

Most pedig várjuk hogy beguruljon az ADA ;) :thumbup:
 
viktorlantos said:
A mai napon jöttek 1200-as Tetra szűrők is.

Légyszi Viktor különítsetek el nekem egy 1200-as Tetrát, jövő héten hétfőn mennék érte!!
Köszi!
 
t3v3h said:
Bolbitis érkezett? A múlt hétvégén már nem tudtam venni.
köszi,
t

Túrtunk neked egyet ;) , bár hiánycikk a Tropica-nál. Viszont hihetetlen szép fára ültetett változat érkezett ;)
 
Nigro said:
Túrtunk neked egyet ;) , bár hiánycikk a Tropica-nál. Viszont hihetetlen szép fára ültetett változat érkezett ;)

Köszi Attila!
Ugye a hétvégén nem tudok bemenni mivel nem lesztek nyitva, így lehet csak a jövő hét végén tudok menni.
 
Nem mondom, hogy unalmasan telt a délután. Minden utánpótlást most kaptuk. Eheim, Tetra, Tropica, ADA.....

Öreg koromra elszoktam már a pakolástól..... pedig volt mit. :shock:

6052544219_97d80aa216_z.jpg


Ezt pedig egyszerűen nem bírtuk ki, hogy ne nézzük meg..... üveg állvány, teljes ADA szett. Gyönyörű!

6052558515_5b1fd848de_z.jpg


Holnaptól indulnak a kiszállítások az ADA motyókkal. Aki Solar lámpákat rendelt elő 1-2 nap türelmet még kérnék, mert a ballasztok holnap, vagy holnapután futnak be.
Köszi a türelmet mindenkitől :angel:

Az újdonságokról hamarosan fotózgatunk majd. :thumbup:
 
Személyesen is megtekintettem a hős GA-s legénység mai tevékenységét, és elmondhatom, hogy igen keményen dolgoztak :lol: (kigyúrt felsőtestükről patakzott a víz! :mrgreen: ). Én persze pofátlanul a nagy melójuk közepette gubiztattam ki két ADA-s motyót! (innét is köszi! :wave: ) Nem semmi mennyiségű cucc futott ma be hozzájuk! :thumbup:
 
Ilyenkor a legjobb gubizi ,egyrészről tuti nem kéznél van az amit az ember keres,másrészről nagy eséllyel talál az ember olyasmit is amiről nem is gondolta volna hogy kell neki ;) ! Jó kis testmozgás lehetett mire minden beért az shopba :roll: Nagyon komoly az ADA szett :thumbup:
Tomi
 
Nem is láttam hogy meg hozta a kamion, ilyen gyorsan elpakoltátok? :lol: Az ADA szett gyönyörű. Viszont talajt egy ideid nem akarok látni. :crazy:
 
inadsz said:
Az ADA szett gyönyörű. Viszont talajt egy ideid nem akarok látni.

Hát igen, lehetett vagy 3 tonna csak a talaj... :roll:
Köszi a segítséget Dani, ebben a hónapban már nem kell kondiznod. :angel: :thumbup:
 
Szóval az üveg szett..... ma lámpaoltás után....

6053580948_ebed8aa72f_b.jpg


6053030935_957475dfd7_b.jpg


Eleinte azt gondoltam, hogy egy kivételesen jó tisztaságú akril állvány, amit az ADA használ. Hasonló, mint az eszköztartó is.
DE nem! 10mm-es üvegből van! Iszonyat nehéz stabil dolog. Még nem tudtam jobban szemügyre venni, de nem lennék meglepődve, ha az állvány is optiwhite lenne, mint az akvárium felette.
 
Vik nem sámli! :thumbup: Tuti opti mert nagyon elütnének egymástól. Egy ilyen állványon patent rendet kell tartani, mert nem lehet rajta eldugni semmit! :lol: Be is üzemelitek majd (full ADA rendszerrel)?
 
attibva said:
Vik nem sámli! :thumbup: Tuti opti mert agyon elüntnének egymástól. Egy ilyen állványon patent rendet kell tartani, mert nem lehet rajta eldugni semmit! :lol: Be is üzemelitek majd (full ADA rendszerrel)?

Az állvány az akival (?) 100kg. De rettentően gyönyörű. A beüzemelés nem biztos, valaki akarja valaki nem :)
 
100 kg ? :eek: az igen,és még bele a dekor meg a víz,meg a technika :shock: de ettől függetlenül roppant mutatós darab,és tényleg nem lehet benne kicsi kupi sem,kíváncsi vagyok hogy be lesz e rendezve,és hogy milyen formában?
Tomi
Jah és még valami: az a szürke "valami" lehet az alátét az akváriumnak,vagy az még külön történet?
 
T.Tamás said:
100 kg ? :eek: az igen,és még bele a dekor meg a víz,meg a technika :shock: de ettől függetlenül roppant mutatós darab,és tényleg nem lehet benne kicsi kupi sem,kíváncsi vagyok hogy be lesz e rendezve,és hogy milyen formában?
Tomi
Jah és még valami: az a szürke "valami" lehet az alátét az akváriumnak,vagy az még külön történet?


A szürke valamiből 2 db van. Alul azon áll az állvány, és ez van az aki és az üveg között. Ez vezeti a lámpa tartó állványt itt látszik valamennyire: http://glassbox-design.com/2009/beautif ... -from-ada/
 
Back
Oldal tetejére