• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

A panda loach-ot hogy lehet megtalálni a GA oldalon? Keresőbe beírva, nem kaptam találatot, algázók között nem találtam.
 
Befutott az ADA légi is. Ezek jöttek, a többi február végén kb a hajóval érkezik.
A neten visszakapcsoljuk rendelhetőre a lentieket.

Superge
Clear Parts Set
NA Thermometer J-06WH (6mm)
Spring Washer M (for pipes above Φ17mm)
Spring Washer S (for pipes under Φ13mm)
Iron Bottom (30pcs)
Multi Bottom (30pcs)
Bacter 100 (100g)
Clear Super 50g
VUPPA-I
Riccia Line (50m)
Wood Tight (10m)
AQUASKY G 601 (C plug)
 
Ha jol remlik ilyen 3500 korul lesz darabja
Tudom, hogy ez nem a megrendelések topic-ja, de jobb híján...
Szeretnék majd 3db-ot kérni belőle. Korábban Henrikkel próbáltam "üzletelni", de az nem jött össze, ezért most így próbálnék vásárolni.
Előre is köszönöm.
 
Tudom, hogy ez nem a megrendelések topic-ja, de jobb híján...
Szeretnék majd 3db-ot kérni belőle. Korábban Henrikkel próbáltam "üzletelni", de az nem jött össze, ezért most így próbálnék vásárolni.
Előre is köszönöm.

Dobj egy emailt az info kukacra, hogy azok is lássák, akik a rendeléssel foglalkoznak.
Ha jönnél érte, kérlek néhány napon belül. Sokáig nem fogjuk tudni tárolni.

Értesítünk az átvételről (szerintem szombattól kiadható).
 
Köszi. Ez még kedvezőbb ár, mint amit Viktor beharangozott. Remélem, mire odaérek értük, nem lesz jelentős infláció. ;)

Ez a kanyar már marad ezen az áron. Kb 30 darabunk lehet. Ha elfogy egy ideig nem lesz több.
Hogy a következő import hogyan jön az meg még kérdőjel. Érdemes gyorsan kihasználni az alkalmat.

A németeknél ha jól rémlik még mindig ilyen 20-25 EUR között mozog az ára a legtöbb helyen.
 
Ez a kanyar már marad ezen az áron. Kb 30 darabunk lehet. Ha elfogy egy ideig nem lesz több.
Hogy a következő import hogyan jön az meg még kérdőjel. Érdemes gyorsan kihasználni az alkalmat.

A németeknél ha jól rémlik még mindig ilyen 20-25 EUR között mozog az ára a legtöbb helyen.
Jol tudod.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére