• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Érdeklődni szeretnék mikor érkezik újabb adag indiai megkövesedett fa (samurai rock)? 2 hete voltam és akkor elvittem minden követ ami passzolt az elképzelésemhez (19 kiló), még 45 kiló kellene, de csak saját szememmel válogatva. Hosszúkásak érdekelnek. Tömzsikből már most túl sok van.
 
Érdeklődni szeretnék mikor érkezik újabb adag indiai megkövesedett fa (samurai rock)? 2 hete voltam és akkor elvittem minden követ ami passzolt az elképzelésemhez (19 kiló), még 45 kiló kellene, de csak saját szememmel válogatva. Hosszúkásak érdekelnek. Tömzsikből már most túl sok van.

Jövőhétre rendelünk ebből is.
 
Érkezett múlthéten külföldi garnélaszállítmány, brutál gyönyörű narancs sakurákat kaptunk. Befutott a Dennerle, JBL és nem sokára érkezik Twinstar. A héten jön még egy adag hal és a szokásos Dennerle, Tropica szállítmány.
 
Úgy néz ki kelleni fog egy Eheim 2226 adapter, ehun ni:
"Eheim adapter beépített zárócsapokkal 7444550" webshopban nincs. Írok e-mailt az Green Aqua email-ra az úgy jó? Rendelnék mellé még ezt-azt, a vége 15.000.- fölött lesz, hogyan rakom a kosárba és véglegesítem a rendelést ha nincs a webshopban a termék, de mondjuk be tudjátok szerezni? :D
 
Úgy néz ki kelleni fog egy Eheim 2226 adapter, ehun ni:
"Eheim adapter beépített zárócsapokkal 7444550" webshopban nincs. Írok e-mailt az Green Aqua email-ra az úgy jó? Rendelnék mellé még ezt-azt, a vége 15.000.- fölött lesz, hogyan rakom a kosárba és véglegesítem a rendelést ha nincs a webshopban a termék, de mondjuk be tudjátok szerezni? :D

megrendeled a többi cuccot és beírod a megjegyzésbe, hogy ezt tegyük hozzá.
 
Ok. Gondolom az ára annyi mint a fischnél az árlistában, ahogy a többi eheim alkatrésznél is ami van webshopban. Köszi!
 
Sziasztok! A GA-s zselés növények nagy részénél azt jelzi a webshop, hogy nincs készleten. Mikorra várható szállítmány belőlük?
 
Aquario mikorra várható?
Illetve fentebb volt egy kérdés, ami engem is érdekelne: 100cm hosszú, 160l-es akváriumhoz elegendő lehet a közepes difi?
Köszi!
 
Indiai megkövesedett fából jött a héten? Dani azt mondta tervezitek.

2 hete elvittem én a felét. A maradékot szerintem @Matyi sakkozta össze egy ügyfélnek, gondolom kiürültetek hacsak nem jött szállítmány.

Ha jött mennék érte a jövőhéten.
 
Indiai megkövesedett fából jött a héten? Dani azt mondta tervezitek.

2 hete elvittem én a felét. A maradékot szerintem @Matyi sakkozta össze egy ügyfélnek, gondolom kiürültetek hacsak nem jött szállítmány.

Ha jött mennék érte a jövőhéten.
Egy kaloda tele van még szerintem.
 
Back
Oldal tetejére