• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Szervusztok!
Rendeltem egy karcsú mulmlopót a webshop alapján, de állítólag nincs.
Szeretném megkérdezni, hogy lesz-e, és ha igen, mikor?
Azért kérdezem, mert egy ADA CO2 tűszelepet is kértem, és a kettőt együtt venném át.
Köszönöm.
 
Szervusztok!
Rendeltem egy karcsú mulmlopót a webshop alapján, de állítólag nincs.
Szeretném megkérdezni, hogy lesz-e, és ha igen, mikor?
Azért kérdezem, mert egy ADA CO2 tűszelepet is kértem, és a kettőt együtt venném át.
Köszönöm.

Szia,

Amennyire tudom, nem várunk a következő 1-2 hétben. Gyártás alatt van, de nyár van, mindenki szabin. Augusztus második felében várható.
Ha előbb érkezne a srácok kijavítanak.
 
Ezzel van már tapasztalatotok (vagy bárki másnak)?

Unom már a mostani időkapcsolóimat. És ennek az ára sem olyan durva ha összadom mennyi lenne külön-külön. :)
vittek már, panasz nincs. egyetlen hátránya, hogy nincs benne belső óra, így programozás után rögtön a helyére kell dugni, különben elcsúszik rajta az idő
 
Ezzel van már tapasztalatotok (vagy bárki másnak)?

Unom már a mostani időkapcsolóimat. És ennek az ára sem olyan durva ha összadom mennyi lenne külön-külön. :)
Mi vettünk egyet, leváltott 3 trixiet és sokkal több hely lett így. 16 program/aljzatot, azaz 8 be-ki kapcs ciklust tud. Nálunk közvetlenül mellette van a gép, így folyamatosan állítható, de ha a másik alatt is lecserélnénk, akkor a wifis verziót vennénk.
 
vittek már, panasz nincs. egyetlen hátránya, hogy nincs benne belső óra, így programozás után rögtön a helyére kell dugni, különben elcsúszik rajta az idő
Engem borzasztóan tud bosszantani az ilyen hanyagság. Kb. 50 forintot spóroltak rajta. (n) Egyébként nagyon megérné az árát.
Az ATI SunPower lámpám többek között ezért van a sarokba dobva. Abban ugyan van óra, meg programozható is, de az elemet (vagy akkut) kispórolták belőle.
 
Mi vettünk egyet, leváltott 3 trixiet és sokkal több hely lett így. 16 program/aljzatot, azaz 8 be-ki kapcs ciklust tud. Nálunk közvetlenül mellette van a gép, így folyamatosan állítható, de ha a másik alatt is lecserélnénk, akkor a wifis verziót vennénk.

Köszi!

Na ha következő szekrényrendezésnél szerintem rámegyek a WiFisre. :D Igazából elég nekem 2-3 időzítő a nagy akva alá.
 
Engem borzasztóan tud bosszantani az ilyen hanyagság. Kb. 50 forintot spóroltak rajta. (n) Egyébként nagyon megérné az árát.
Az ATI SunPower lámpám többek között ezért van a sarokba dobva. Abban ugyan van óra, meg programozható is, de az elemet (vagy akkut) kispórolták belőle.
Es meg nem tettel bele egy cmos elemet??? Mond,hogy csak idod nem volt ra.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Es meg nem tettel bele egy cmos elemet??? Mond,hogy csak idod nem volt ra.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Ha nem is CMOS elemet, de egy Li elemet vagy Li-Po akkut, esetleg egy szuper kapacitást, szinte biztos, hogy bele lehetne applikálni.
Mint korábban írtam, ez csak az egyik oka a mellőzésnek. A másik, hogy a két felső karaktersor szegmensei hibásan jelennek meg. Ez vagy kontakthiba, vagy meghajtó hiba. Valóban nem akartam még időt fordítani rá. Mire a MOD-ot + javítást elvégezném, biztosan 2-3 nap rámenne. Inkább felraktam egy LED panelt, ami egy PLC vezérléssel mentes az ilyen problémáktól. (Bár kétségtelenül kevésbé elegáns, mert nincs kéken világító LCD kijelzője. ... de a PLC-nek viszont van zölden világító LCD-je! ;) )
 
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy a Sakura Yellow Fire garnélákból megérkezett-e az új állomány?
Köszi sz!
 
Végre befutott az Easy Life szállítmány, megint ki vagyunk tömve Carboval és minden jóval.
Ma is jöttek halak: amano, hengeli, vörös neon, aymoneri, cpo, süncsiga
Héten jön a szokásos 2 növényszállítmány, tetra, eheim. A seachem kb 2 hét és ideér.

Az augusztusi Eheim akció pedig sokatoknak tetszeni fog :greedy::cool:
 
Back
Oldal tetejére