• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szälläst keresek a Ga közelebe

kuchi

Kertész bálvány
Sziasztok.Szälläst keresek a Ga közelébe 1-2 ejszakära februárban!Aki esetleg tud a közelbe kis hotelt ajánlani,megköszönném!
 
Sajna senki nem irt!En keresgélek,hotel panzió Törökbálint közelébe,de eddig nem sok jót láttam!Ha van valakinek ötlete írjon.Február 19-20 menenk!Köszi.
 
Ha már így eszembe juttattad, elmesélek egy sztorit, az első törökbálinti látogatásomról.
Szóval mint említettem mentünk az asszonnyal esküvőre, nyár volt, 50 C fok betonolvasztó meleg, az M0-son volt egy baleset 1,5 órát dekkoltunk a sorban. Megérkeztünk a szállásra, gyors zuhi, öltözök fel, hopp egy kis gond, otthon hagytam a zoknimat. Elég hülyén néztem ki, öltöny-ing, fekete cipő, zokni nélkül.
Jól van induljunk el, majd veszünk valahol, persze mivel szombat délután van, az összes törökbálinti zoknibolt be volt zárva, helyismeret zéró. Kínomban még az egyetlen nyitva lévő pizzériába is bementem, megkérdeztem, hogy nincs-e eladó egy pár fekete zoknija, nem volt.
Ezután elkeveredtem valami nagy outlet centerbe, 3 boltba bementem de ott se kaptam, a zokni nélküli cipő és az idő már nagyon szorított. Végül egy túrázós boltba kaptam egy vastag fekete téli sízoknit 3500ft-ért.
Az asszony közben tanúbizonyságát tett empatikus képességeiről, átérezte a gondomat, és már sírva röhögött rajtam.
Az esküvő első részéről lekéstünk, a vastag zokniban lassan szétmálló lábamat pár feles pálinka után már nem érzetem, de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.
Kicsit visszakanyarodva a topik eredeti témájához, Törökbálint nagyon szép hely a kis dimbes-dombos utcácskáival, érdemes szétnézi ha már úgyis elmegy az ember a GA-ba.
A kastélyt és Hajdú Pétert még nem sikerült meglátogatnom, na de majd legközelebb...
Welcome to Törökbálint :)

ui.: a zokni még a mai napig megvan, és mindig jót mosolygok magamban ha meglátom

i8x03v0.jpg
a szállás
 
Köszi a segítséget.Közbe 4,5 km-re Budaörstől találtam egy hotelt.Ott nyugodt szível hagyhatom a fiamat az anyjával mikor en a Ga-ban lazulok.Nézegettem Panziókat,de ők meg a Kommunizmusba élnek,legalább is a felszereltség!
 
Back
Oldal tetejére