• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sundadanio axelrodi - Neon razbóra

Ja és a szűrőt nem lehet leállítani mikor etetek, mert különben nem mennek rá a kajára - szerintem fontos nekik a "vadászat", vadon fogottak...
 
Van az előtérben is fonal. :D

Szép fotó, de ezeknek a halaknak a színét lehetetlen visszaadni fotón sajna, én legalábbis még nem láttam hogy valakinek sikerült volna.
 
kikérem magamnak kemény scape építés volt, csak a háttérben van fonal :)
hát ez még kicsit halovány, meg a fény is így esett rá.
Lődözgettem még néhányat, de azok már nem lettek ilyen élesek sajnos... Se a fény se a gép nem olyan. Ezen szebb színű van:
33673682114_736e325508_c.jpgP1290191 by Zsolt, on Flickr
majd egyszer ha nagyon sok időm lesz több időt áldozok a dologra, hátha sikerül elnyerni a tetszésed ;)
 
Félre ne érts ez is tetszik. Csak ezek a halak állandóan változtatják a színüket ahogy rájuk esik a fény, ezt fotó soha nem adja vissza. :(
 
Akarom!
Le fogom cserélni az Amandákat...
Egyetlen problémám hogy égen földön nem találok megvételre ilyen halakat mostanában.
 
En nem tudom mi történt ezekkel de teljesen megváltozott a viselkedésük!Korábban elöl közép tajban úszkáltak,most meg inkább hatul vannak.40-50db tehát azt se mondhatjuk,hogy kevesen vannak!Ahogy elmegyek az aki előtt mar mennek is hatra!Es tömbnyire ott is maradnak!
 
Nálam 80 fős raj van (volt, valamennyi azért elkopott az elmúlt hónapokban), és néha ezekre is rájön a kergemarhakór. Bújkálnak, ijedeznek.
Aztán elmúlik és megint beússzák az egész akvát. Fene se érti.
 
Nálam 80 fős raj van (volt, valamennyi azért elkopott az elmúlt hónapokban), és néha ezekre is rájön a kergemarhakór. Bújkálnak, ijedeznek.
Aztán elmúlik és megint beússzák az egész akvát. Fene se érti.
Ja de ez kb 2 hónapja kezdődött!Engem kimondottan zavar!Na mindegy,csak a verseny foton legyenek a ott ahol lenniük kell!
 
Ja de ez kb 2 hónapja kezdődött!Engem kimondottan zavar!Na mindegy,csak a verseny foton legyenek a ott ahol lenniük kell!
Úgy néz ki megoldódott a rejtély!A lámpák előbbre kerültek kb 3-4 cm-t,és láss csodát a halak akik eddig néha néha előre merészkedtek,elöl rajban úsznak!Igaz ha arra megyek,meg össze rezzennek.
 
Back
Oldal tetejére