1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Sulawesi csiga - Tylomelania sp.

Kategória: 'Garnélák és csigák', témanyitó: patzu, téma nyitása: Nov 16, 2013.

1. beni7
    Épp nem fórumozik ...

beni7 Kertész tanonc

Tag:
    Ápr 25, 2013
    Kedvelik:
    4
    Hely:
    Cegléd
    Köszi mindenkinek, régebben volt 2 ilyen csiguszom az előző akváriumban, de sajnos elpusztultak. pH 7 volt ami ezekszerint nem lehetett gond. Most pH 7,5 van az akváriumomban lehet hogy neki futok még egyszer ezeknek a csigáknak.

ezsolt80 kedveli.
  2. Fabian
    Épp nem fórumozik ...

Fabian Kertész szaki

Tag:
    Júli 31, 2015
    Kedvelik:
    61
    Hely:
    Nyíregyháza
    Én nagyon szeretem őket. Egy narancsom volt, de sikerült hozzá egy debreceni tenyésztőtől még három darabot vennem, igaz ők nem narancsok hanem halványabbak, de nagyon szeretem őket. Nálam a nagyobb halasban vannak, oda nem raktam helenát, máshol mindenhol vannak. Itt inkább a 3D-n működnek nem annyira az aljzaton. Főleg nem abban, ami apró kvarc.

3. Szmóki
    Épp nem fórumozik ...

Szmóki Kertész szaki

Tag:
    Dec 1, 2016
    Kedvelik:
    162
    Hely:
    Budapest
    Sulawesi garnélákhoz hasonló paraméterek között száguldanak, akár a növekedést, akár a szaporodást tekintve. De nagynyomású co2 mellett is megvannak (saját tapasztalat), csak gyakoribb az elhullás és kisebb a szaporulat. A lágy vizet kedvelik, ha lúgos, illetve mindenféle nem vegyszeres zöldséget szívesen fogyasztanak (ennek megfelelően ürítenek is). Növényes kasztliban ha van tavirózsaféle, annak nekimegy..

4. dav05
    Épp nem fórumozik ...

dav05 Nézelődő

Tag:
    Jan 2, 2017
    Kedvelik:
    2
    Hely:
    Nyíregyháza
    hello
    Új vagyok a fórumon. És az lenne a kérdésem :eme csigusz menyire társítható halakkal?

5. villosa
    Épp nem fórumozik ...

villosa Nézelődő

Tag:
    Febr 5, 2011
    Kedvelik:
    5
    Gond nélkül. :)

6. dav05
    Épp nem fórumozik ...

dav05 Nézelődő

Tag: