• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Stu Iwagumi akvárium ültetés

viktorlantos

Alapító
Admin
Korábban már volt szó erről az akiról. Szép állvány, üveg, lámpatartó miatt.
A minap betette a sziklákat és most az ültetés is megvolt.

http://ukaps.org/forum/viewtopic.php?f= ... 6&start=60

Az ok amiért betettem ide, hogy meg kell nézni milyen sűrűn ültet ő is. Hiszek benne ha eleve az ültetés sem jó, kevés a növény, túl nagy távokra rakod a hajtásokat stb sosem lesz olyan mint amilyeneket néhány gyönyörű növényesben látsz. Ha egy növényes akit komolyan be akarsz ültetni a növények képezik a setup tetemes részét. És akkor még rájön, hogy ha minőségi forrásból vásárolsz ez lehet ennek a duplája is. Pl. Tropica.
Igaz a végeredmény szempontból és a fejlődés szempontjából sem mind1 milyen alapanyaggal dolgozol.

http://farm3.static.flickr.com/2646/413 ... 85dd_o.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/7168/img0899x.jpg
 
Hát, legalább növényből legyen bőven, a hardscape-n úgysem sokat törhette a fejét.

(Ezen mondatot nem bántó szándékkal írtam, csak szubjektív vélemény ;) )
 
N-dee said:
Hát, legalább növényből legyen bőven, a hardscape-n úgysem sokat törhette a fejét.

(Ezen mondatot nem bántó szándékkal írtam, csak szubjektív vélemény ;) )

igazad van bár ez már az iwagumi akik sajátsága
 
Nincsen semmi bajom az iwagumi akikkal, sőt elárulom, hogy én is éppen azt akarok csinálni :), de lehet, hogy túl nagy fába vágom majd a fejszémet és még így sem fog kinézni, mint ez.

Abban biztos vagyok, hogy ez a legnehezebb ága ennek a "sportnak", mert igen nehéz egyedülállót és valami igazán izgalmasat belevinni ebbe a letisztult, egyszerűnek tűnő formába. De hála Istennek, van rá nagyon sok szép példa, akiknek sikerült :)
 
Szia Viktor, bocs hogy ide írom..az első hozzászólásodban van egy ukaps-os link próbáltam regisztrálni, hogy megnézzem mi is az,de az alábbi kérdés megfogott nem tudod mit kell ide írni?

What are the 5 initials of the United Kingdom Aquatic Plant Society:
For protection against spam, Answer the above question.

Előre is köszi
 
hectorvti said:
Szia Viktor, bocs hogy ide írom..az első hozzászólásodban van egy ukaps-os link próbáltam regisztrálni, hogy megnézzem mi is az,de az alábbi kérdés megfogott nem tudod mit kell ide írni?

What are the 5 initials of the United Kingdom Aquatic Plant Society:
For protection against spam, Answer the above question.

Előre is köszi

UKAPS
 
Laci4488 said:
hectorvti said:
Szia Viktor, bocs hogy ide írom..az első hozzászólásodban van egy ukaps-os link próbáltam regisztrálni, hogy megnézzem mi is az,de az alábbi kérdés megfogott nem tudod mit kell ide írni?

What are the 5 initials of the United Kingdom Aquatic Plant Society:
For protection against spam, Answer the above question.

Előre is köszi

UKAPS


Ejjjha :lol: erre nem gondoltam :p , köszi
 
Back
Oldal tetejére