• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SOPRON és környéke

Akkor majd figyelemmel kísérem a dolgokat, hátha lesz olyan ami érdekelhet. Sajnos a myriophillum matogrossense amit a garnikkal adtál nem érte meg a szebb jövőt :( Igaz azóta fejlődött a technikai háttér így kicsit jobbak a körülmények! :)


Jó hogy mondod. Kiszelektált garnijaim lesznek. Ha valakinek kell szóljon ;)
 
Sopronból elvihetőek a következő növények:

myriophyllum matogrossense (SOK!)
monte carlo (eléggé satnya szegény, nem érezte túl jól magát nálam, de vidd el mert egy próbát megér :) )
alternanthera reineckii mini (sok van de szintén nem a legszebb, nálam lyukacsosodott a levele)
fissi
valamilyen microsorum faj a kisebbek közül (szép és sok van!)
valamilyen crypto fajok (ha nagyon kell előkeresem, hogy milyen :) de azt hiszem petchi pink és parva)
weeping moha

ui.: A csokit szeretjük! :)
 
Sziasztok! Én is soproni lennék :) 1 hónapja indult az akva,majd hm-mel meg mohákkal szolgálhatok ha elburjánztak. RC garnélája kerül valakinek eladósorba? Pár hete kérdezgetek pár boltot, de majd jövő héten, vagy nem tudom a válasz amit kapok. Pedig olyan kis szapora állatok
 
Sziasztok! Én is soproni lennék :) 1 hónapja indult az akva,majd hm-mel meg mohákkal szolgálhatok ha elburjánztak. RC garnélája kerül valakinek eladósorba? Pár hete kérdezgetek pár boltot, de majd jövő héten, vagy nem tudom a válasz amit kapok. Pedig olyan kis szapora állatok
Hello!
yellow fire neon garnélám lenne pár darab ha érdekel.
 
Nyírásból származó pogostemon erectus és hydrocotyle tripartita japan szálak elvihetők ha valakinek kell és eljön érte. Sztem a hétvégét átvészelik a dobozban de utána nem tudom milyenek lesznek uh hajrá.
 
Sziasztok! Én Vas megyei vagyok (Gérce, Sárvár mellett), de szoktam menni Sopronba :) . Szokott lenni Tripartitám nyírásból, Amazonasi békatutajom, illetve több száz csigababám van (piros tányércsigák és hólyagok), így idő kérdése, és lesz elvihető is ha valakit majd érdekel.
 
Back
Oldal tetejére