• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SOPRON és környéke

Sziasztok. Bazi nagy adag Myriophyllum matogrossense, egy közepes adag ludwigia arcuata és egy nem tudom milyen cryptocoryne elvihető 3 doboz sör fejében (de a párom szereti a csokit is :) ) Valamint van egy adag bontatlan zselés rotala wallichi és egy glosso is, valamint két mayaca fluviatilis ami előre csomagolt gyűrűs növény. Eltúloztam a rendelést és sok lett. A zselés és a gyűrűs eredeti ára alatt vihető. Ma az esti órákban, vagy holnap, utána már nem leszek itthon.
 
Fissidens Fontanus mohám is van egy vagonra való ha az érdekesebb lehet.
Remélem pár hónap múlva is lesz. Lassan összeáll az új high-tech cuccom és abba mindenképpen akarok fisit. Sajnos a low-tech-et nem bírja. Majd megkereslek...
Én is útálom vödörszám kidobni a karácsony mohàt.
 
Nem biztos, h jó helyen kérdezem, de az állatok utaztatásától való ellenérzésem miatt kérdezném, h nincs-e valakinek eladó crs garnélája a városban? Jobban örülnék ha lenne helyben és nem kéne futárra bízni őket.
 
Tegnap a Tecóban olyan Kubotai razbóra csapatot láttam, majd berosáltam. Szebbek mint bármely képen vagy YouTube videón. Ha valaki ilyet tervezne ajánlom szaladjon be!
Majdnem elcsábultam, de az akim még nem kész élőlények fogadására, alig 1 hete indult:mad:
 
Majdnem elcsábultam, de az akim még nem kész élőlények fogadására, alig 1 hete indult:mad:

Egyszer beszéltük h szeretnél majd bele Fissidens Fontanus-t ha elindul. Ha még mindig így van akkor szólj bátran mert van egy csomó. :)
 
Egyszer beszéltük h szeretnél majd bele Fissidens Fontanus-t ha elindul. Ha még mindig így van akkor szólj bátran mert van egy csomó. :)
Nagyon rendes vagy, hogy nem felejtetted el:rolleyes: Dehát a növényfejek már csak ilyeneket. (y)
Egyelőre a Riccardia mellett döntöttem, abból ráadásul volt is egy nagy kazallal az irodai low-tech garnélásban. Meglàtom hogy bírja a lágy vizet meg a co2-t a spártai, még tápokat is mellőző körülmények utàn? Tartalék variáció lesz a fissidens.
 
Kedves Soproni akvakertészek!
Szeretnék pár szál növényt kérni-baráti áron venni, ha lenne feleslegetek vagy vágásból maradna. Ha lenne pár szál ezek a növények közül:-Staurogyne repens - Pogostemon helferi - Echinodorus tenellus - Eleocharis acicularis - Bolbitis
Segítségeteket előre köszönöm.
 
Kedves Soproni akvakertészek!
Szeretnék pár szál növényt kérni-baráti áron venni, ha lenne feleslegetek vagy vágásból maradna. Ha lenne pár szál ezek a növények közül:-Staurogyne repens - Pogostemon helferi - Echinodorus tenellus - Eleocharis acicularis - Bolbitis
Segítségeteket előre köszönöm.
Sajnos nem nagyon találtál bele. :( Ha úgy gondolod tudok adni Myriophyllum Guyana-t, Riccardiát, kevés karácsony mohát, 1-2 tő Reineckii minit, Rotalat.
Tudom egyik sem szerepelt a listádban, de hát csak ezek vannak... ( Pont tegnap nyírtam minden ment a kukába )
 
Back
Oldal tetejére