• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SOPRON és környéke

Sziasztok. Segitségeteket szeretném kérni.
Nincs véletlenül 1adag (drop checkernyi) felesleges CO2 indikátor oldat valakinek? Megvenném tőle.
Vagy ha valaki rendel mostanában a Green Aquaból szóljon legyenszives.
Segitségeteket előre is köszönöm.

Nekem van de mar több mint másfél éves. Lehet már nem pontos. Ha mégis érdekel írj privátban ;)
 
Sziasztok! Hamarosan akváriumot váltok. A jelenlegit lecserélem egy 160literesre. (100x40x40) nyolcas üvegből túlzás lenne csinaltatnom? Néztem hatos üvegből amiben van két hosszanti merevítő. Egyik oldalon megkérdeztem az illetékest, hogy ha nyolcasból csináltatom akkor kell-e merevítő. Azt mondta igen kell. Akkor most maradjak a hatosnál merevítővel vagy csináltassam nyolcasból merevítő nélkül? Nyugodt éjszakákat szeretnék :D Jah és itt sopronban van aki csinál akváriumokat?
 
Utoljára módosított:
(100x40x40) nyolcas üvegből túlzás lenne csinaltatnom? Néztem hatos üvegből amiben van két hosszanti merevítő. Egyik oldalon megkérdeztem az illetékest, hogy ha nyolcasból csináltatom akkor kell-e merevítő. Azt mondta igen kell. Akkor most maradjak a hatosnál merevítővel vagy csináltassam nyolcasból merevítő nélkül?
Gyakorlott szakemberrel készíttettem az üvegeimet. A 100x45x45-re azt mondta, nem vállalja merevítő nélkül 8-asból. Ezért lett az üvegem 90x45x45, szintén 8-asból. Sokat olvasgattam ezt a topikot is és a 40-es magasság miatt én! már meg merném csináltatni 8-asból a 100x40x40-et is merevítés nélkül. De azért ez még valóban nem annyira egyértelmű.
6-osból is jó lehet, merevítéssel természetesen. Hogy melyiket választod, azt neked kell eldöntened.
 
Gyakorlott szakemberrel készíttettem az üvegeimet. A 100x45x45-re azt mondta, nem vállalja merevítő nélkül 8-asból. Ezért lett az üvegem 90x45x45, szintén 8-asból. Sokat olvasgattam ezt a topikot is és a 40-es magasság miatt én! már meg merném csináltatni 8-asból a 100x40x40-et is merevítés nélkül. De azért ez még valóban nem annyira egyértelmű.
6-osból is jó lehet, merevítéssel természetesen. Hogy melyiket választod, azt neked kell eldöntened.
Igazából engem a merevítő kicsit zavar, hogy ott van. Persze nem vágok eret ha mégis kell. A mostaniban is van két hosszanti. De ha már megveszem inkább a nyolcast akkor ne legyen benne ha sokaknál bevált nélküle :)
 
Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül egy használaton kívüli buborékszámlálója amit eladna? Épp most törtem el a sajátomat. :(
 
Sziasztok.
Vágásból elvihető lesz:-Gratiola viscidula
-Staurogyne Repens
-Pogostemon erectus
-Ludwigia Palustris
-Ammania Sp. Bonsai
-Hm
-Rotala Green, Rotundofolia, Indica
Növények algamentesek, de pici csigák lehetnek rajtuk.
Érdeklődni pü-ben.
 
Sziasztok.

Felszakadós balesetből van egy kb 2 cigisdoboz nagyságú HC cubám. Nem nagyon tudok mit kezdeni vele uh ha valakinek kell szívesen odaadom.
 
Sziasztok,
Nagy adag karácsonymoha szerű moha vihető, ha valakit érdekel. ( szépen elágazik és dús, de a pontos fajtája ismeretlen, mert én is úgy kaptam
Selfedestroyer kollégától - képek a naplómban) A hétvégéig tartom aztán kuka.
 
Back
Oldal tetejére