• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Somewhere on the rocky shore

attibva

Legenda
Legjobb napló
A fórumon folyamatosan (talán már néha unalomig :angel: ) figyelemmel követkettétek ezt az aksimat. Az első növényes próbálkozásaimat követően talán ez volt az első komolyabbra sikerült kis akvakertem. A HAC-on 10. lett, ami szerintem nagyon szép kis eredmény. Ahogy a zsűri az AGA-n is kommentelte. a köves part kialakításával szemben a fák reldendezését kicsit elnagyoltam. Bár igaz, hogy kicsit a középső spiky rész túl hangsúlyos lett, én azért nagyon szerettem azt a kis dzsumbujt. Az akvárium működtetésében a legnagyobb nehézséget a frontüveg takarítása jelentette, mert elég magas az akvárium az alapterületéhez képest és a hely is elég szűkös volt. Ennek ellenére egy kis ékszerdoboz volt a nappaliban. A nagyobb akvárium beindítása (illetve az új bűvölete) miatt kicsit elhanyagoltam, és elkanászodott benne a növényzet és hát szégyenszemre a köveket sem sikáltam már vagy másfél hónapja :oops: . Ez az akvárium kifutotta magát, vele is sokat tanultam, amiket próbálok majd az új indításánál hasznosítani.
Csináltam egy kis vidit a mostani állapotról (feltöltés után vettem észre, hogy a cím szétesett kicsit :evil: , de lényeg utána van..)
üdv
Attis :wave:

 
Köszi Atti! ;) Ha miden jól megy, akkor a helyén januárban indul az új akvárium, szóval túl nagy rendbetételt már nem tervezek rajta. Addig ilyen kis dzsungelesen pöfög tovább. :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére