• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sky watcher

Evereka

Bölcs Ent
Sziasztok !
Van köztetek olyan aki különböző eszközökkel/műszerekkel szokta kémlelni az égboltot????
Ha akadna valaki akkor szívesen diskurálnék vele;):)
Köszi
 
Szia!
Tavasztól lesz. :) Most nézelődök mit kellene venni. A legfőbb bajom, hogy a mechanikát úgy választják meg a boltok, hogy pont egyel kisebb, mint ami kellene.
 
Szia!
Tavasztól lesz. :) Most nézelődök mit kellene venni. A legfőbb bajom, hogy a mechanikát úgy választják meg a boltok, hogy pont egyel kisebb, mint ami kellene.
És körvonalazódik már mit szeretnél????
 
Nehéz a választás. 3 kiszemelt van.
70/500, 80/400 vagy 102/500
Mindhárom használható természetfigyelésre és könnyen mozgatható.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Na mondjuk azt még nekem is kell majd. Annyiban könnyű a helyzetem, hogy a kollégám szakavatott. Saját maga gyártja a távcsöveit. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Na mondjuk azt még nekem is kell majd. Annyiban könnyű a helyzetem, hogy a kollégám szakavatott. Saját maga gyártja a távcsöveit. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Remélem 300 km-re laktok tőlem:facepalm::banghead::whistle:
 
Sikerült észlelni már?
Én is megvettem a távcsövem, de kicsit eltértem a tervezettektől. Jött egy nagyon kedvező lehetőség, így egy 130/650 AZ-GOTO lett.
Egyelőre várom a jó időt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sikerült észlelni már?
Én is megvettem a távcsövem, de kicsit eltértem a tervezettektől. Jött egy nagyon kedvező lehetőség, így egy 130/650 AZ-GOTO lett.
Egyelőre várom a jó időt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Én is igy vagyok vele[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére