• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sera Flore Active reaktor

barni97

Kertész szaki
Sziasztok!
Nem találtam túl sok infót a Sera reaktorairól a fórumon és a GA oldalán is csak pár vélemény van róla..
Mik a tapasztalatok róla?
Hangos?
A csatlakozás mérete nincs feltüntetve sehol. Az 500-ra rámegy a 15/20-as (ADA) tömlő?
Köszi!
 
Sziasztok!
Egy Sera Flore 500 aktív reaktort néztem, de nem tudom, hogy érdemes-e megvenni, használtam venném, nem lenne drága.
Egy 1000 l/h-s külső szűrőre kötném. 16/22-es csőre csatlakoztatható?
Tud erről valaki valami okosat mondani? Mennyire hatékony, mennyire fogja vissza a szűrőt? Milyen a beoldás, stb.
Köszönöm.
 
Szia.Nekem ez van Tetra EX 700-rad kötve.Van amikor csobog,de nekem ez nem zavaró,megvagyok elégedve vele.
Üdv:Gábor
 
Szia.Nekem ez van Tetra EX 700-rad kötve.Van amikor csobog,de nekem ez nem zavaró,megvagyok elégedve vele.
Üdv:Gábor

16/22 csőre hogyan lehet rátenni?
Mennyire fogja vissza a szűrőt? Ennek a tartályában van valami vagy csak az üres tartályban oldódik a CO2?
A CO2 bubikat nem nyomja bele az aksiba?
Köszönöm.
 
Szia,ha a Tetra csöve 16/22...ezt nem tudom.Én öngyújtóval megmelegítettem kicsit,majd rányomtam a csonkra.Nehezen ment,és nem tűnik úgy mintha bármikor lejönne onnan.Csőtakarításkor egyben viszem az egészet a reaktor részeiről nem szedem le a csöveket.
Nekem 54 L-ben van,ha vissza is fogja a szűrőt,ebből nem tűnik fel semmi,gondom belőle nem volt.
A tartályban nincs semmi,gyárilag üres,van benne 2 db külön forgó rotor amit a bejövő víz hajt meg,látszik ahogy a buborékok körkörösen mennek az alsó kifolyó csonkig.
A csobogás induláskor illetve valamikor éjjel,mikor egy bizonyos szinten van a reaktorban a gáz,akkor erősen hallható,de ez engem nem zavar.
A CO2 bubikat estére benyomja az akiba,nem zavaró ez sem,mert addigra úgy bubiznak a növények,hogy ettől fel sem tűnik.
Remélem segített.
Üdv.Gábor
 
Szia,ha a Tetra csöve 16/22...ezt nem tudom.Én öngyújtóval megmelegítettem kicsit,majd rányomtam a csonkra.Nehezen ment,és nem tűnik úgy mintha bármikor lejönne onnan.Csőtakarításkor egyben viszem az egészet a reaktor részeiről nem szedem le a csöveket.
Nekem 54 L-ben van,ha vissza is fogja a szűrőt,ebből nem tűnik fel semmi,gondom belőle nem volt.
A tartályban nincs semmi,gyárilag üres,van benne 2 db külön forgó rotor amit a bejövő víz hajt meg,látszik ahogy a buborékok körkörösen mennek az alsó kifolyó csonkig.
A csobogás induláskor illetve valamikor éjjel,mikor egy bizonyos szinten van a reaktorban a gáz,akkor erősen hallható,de ez engem nem zavar.
A CO2 bubikat estére benyomja az akiba,nem zavaró ez sem,mert addigra úgy bubiznak a növények,hogy ettől fel sem tűnik.
Remélem segített.
Üdv.Gábor

Köszönöm.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére