• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Próbáltam az Általad leírt módon eljárni: Share/Grab the HTML/BB code/Méret kiválasztása/copy/paste, de nem ment sajnos. Először a HTML code opciót választottam, majd fórum, kis fa, és a megjelenő szövegdobozba bemásoltam a linket. De sajnos utána a kép helyett ikon jelent meg. Míg ha a BB code opciót másolom be, akkor ugyan a kép nem jelenik meg, de link amire kattintva a flickr album külső hivatkozásként megnyílik igen.

Van még valamilyen titkos "összetevő", amit kihagytam? Előre is köszi a segítséget.

Szóval meglett a titkos összetevő: nem kell a fa ikonra kattintani, hanem egyszerűen a BB code opciót választva a kódot kell bemásolni simán a posztba. Minden verzióval próbálkoztam, csak ezzel nem!
 
Milyen fájlt? Feltöltöd valahova és bedobod a linkjét. data.hu például
 
Sziasztok!

Az Indafotón nem találom a BBCode-ot. Van más módja is, hogy az Ináról beszúrjak képeket?
 
Sziasztok!

Az Indafotón nem találom a BBCode-ot. Van más módja is, hogy az Ináról beszúrjak képeket?

Sajnos változtattak ezen,nincs BBCode.Egy kis trükkel lehet különböző méretű fotókat beilleszteni.
Megnyomod a "Beágyazás" menüt a kép alatt.
Kapsz egy ilyen végű linket: ......0a2f61940_xl.jpg
Az xl-et javítsd át l,m,vagy s-re.Különböző méretű képeket fogsz kapni.
 
Kissé változott nemrég a Flickr felülete, de a lényeg ugyan az.

Megint változott valami? Nem találom a Grab the HTML/BBC Code funkciót.
Megnéznétek, hogy Ti látjátok-e és csak én bénázok valamit?
 
Én ezt értem, csak éppen nálam nincs ilyen lehetőség. Ezért kérdeztem, hogy esetleg nálatok is eltűnt-e, vagy én állítottam el valamit. :confused:

Vagy ezt a print screen-t most csináltad?

Nekem most így néz ki egy saját képem pl.:

Ta9TIU1LTvkeaXcqDisBemWxPC-2dObUb8ugXrwBR20=w1259-h742-no
 
Régebben nekem is így nézett ki és én is Chrome-ot használok, de most mégis az van amit beszúrtam. Ahogy googlizok, az jön ki, hogy valami béta teszt üzem ez. De hogy nálam miért ez a verzió van, és nálatok miért nem, azt nem vágom még. o_O

Köszi, hogy megnézted!
 
Régebben nekem is így nézett ki és én is Chrome-ot használok, de most mégis az van amit beszúrtam. Ahogy googlizok, az jön ki, hogy valami béta teszt üzem ez. De hogy nálam miért ez a verzió van, és nálatok miért nem, azt nem vágom még. o_O
Köszi, hogy megnézted!

Majd nálunk is ez lesz akkor, csak előbb letesztelik, hogy tényleg jól eldugták-e.
 
A google felülete is megújult, hála égnek, mert eddig működött minden, mostmár gyakorlatilag semmi sem... Már egyáltalán nem lehet a picasa részhez linkkel irányítani? A képeimet önkényesen mind átjavítja, ki se lehet kapcsolni, és gyakorlatilag minden normális opciót elvettek, amivel lehetett használni... Valaki esetleg tud segíteni benne, vagy hagyjam a pi...ba, és használjak valami mást?
 
Picasa helyett google+ van. Rakás trágya ebből a szempontból.

Hát evvel már tisztában vagyok, csak nem nagyon tudom, hogyan tovább, szerettem a programot magát, de így már nagyon nem veszem hasznát... Szóval marad a flickr? Hmmm... eh... (n)
 
Indafotó.
A beágyazásban lévő linkben a végén van egy xl végződés.
javítsd át x-re,l-re,vagy s-re,különböző méretű képeket kapsz.
 
flickr egyszerű, azzal nem lesz gondod...;)

Amíg úgy nem jársz, mint én és bekapcsolódik ez az új verzió. :mad:

De semmi vész, végre rájöttem, hogyan lehet pofonegyszerűen vissza alakítani! :cool:
A bal alsó sarokban van egy Help and Feedback világoskék gomb, erre kattintva a harmadik menüponttal ki lehet kapcsolni az új verziót, ami nem tartalmazza a kép megosztható linkjét. (y)

(ez így egyszerűnek tűnik persze, de azért jól el kavarodtam mire rájöttem...)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére