• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Az előző hozzászólásom nem ide akartam feltenni,csak bénáztam.Törölni már nem tudom,elnézést mindenkitől!
Andris.
 
Próba

F1670013.JPG
 
A picassa-nál, ha kiválasztottad a képet, még nyomj egy jobb klikket és válaszd a "Kép megjelenítése" opciót. Így nagy méretben csak a képet fogod látni egy fehér háttéren. Ennek az ablaknak a linkjét kell bemásolni az img kódok közé. Ha nem sikerülne csak szólj. :wave:
 
Köszi Luna!

Először rossz linket raktam be, eredmény -> Kép
A másodikra sikerült egy kis méretre vágás után :D

Kicsit tartottam pedig tőle :p
 
Sziasztok!
Tudna segíteni valaki abban, hogy képfeltöltésnél, ne csak a kép linkje, hanem maga a kép is megjelenjen a fórumon? A képfeltöltés.hu-t használtam a Luna által leírtak szerint, de így csak a link jelent meg!
Köszi a segítséget!

Zoli
 
A képfeltöltés nem a legjobb képtároló oldal. Írtuk is, hogy ha lehet kerüljétek a használatát.
Szóval:

Rámész arra az oldalra, ahová feltöltötted a képet. Ott nyomsz egy jobb klikket, kép megjelenítése. Ezután ha a kép egy fehér háttéren jelenik meg a böngészőben, azt a linket másolod be ide az IMG kódok közé.
Majd közben megkeresem és beillesztem a képed, mert te már nem tudod szerkeszteni a hozzászólásod. (Emiatt javasolt lenne az Előnézet gomb használata, hogy lásd működik-e a kép beszúrás.)

Szerk.2: Ha a Proserpinaca-s topikról volt szó, akkor nagyon egyszerű a történet. :) Nem az url, hanem az Img kódokat kell használni.
 
Sziasztok!

Sok mindeben még mindíg gyenge kezdőnek érzem magam!

A fotóim nagy része homályosan jelenik meg a fórumon!
Hiába éles a fényképezőgépről a tárolóra feltöltve, a webalbumról már homályosan ér csak ide!

Arra jutottam, hogy az eredeti méret lekicsinyítése, majd újra nagyítása közben veszít a minőségéből!

Valaki le tudná írni, hogy mekkora felbontásban érdemes fotózni az akváriumot, azt mekkorában kell átküldeni a fotós web oldalra, hogy eredeti minőségben legyen látható a fórumon?!

Vagy megelégszem egy link címmel is ami erről szól, de hiába kerestem nem találtam!

Köszönettel!

A.ttila
 
Szia !
Én nem nagyon bonyolítom túl ezt a dolgot.Általában én 1280x960-ban fotózok,és egy egyszerű képnézegető-szerkesztő programmal (ACDSee 3.0) lekicsinyítem 800x600-ra vagy 1000x750-re és feltolom az általam használt képmegosztó oldalra (pohotbucket.com).És ott csak kimásolom a megfelelő sort,itt meg csak bemásolom és ennyi :) Remélem tudtam segíteni ;)
Tomi
 
Szisztok!

Köszönöm Tamás, hogy legírtad!

viewtopic.php?f=24&t=1944&start=40

Itt van két kép!
Az eredeti méret:3072x1728 képpont.

Az elsőnél 640x360-as méretre kicsínyítve tettem át a weblapra, onnan raktam fel ide a 640-es kiválasztásával.

A másodiknál 1600x900-as volt a küldött méret, az átszerkesztett 640x640 és élesebbnek tűnik mint az előző!

Ez természetes?

A.ttila
 
Videót a flicker-ről be lehet tenni? Vagy érdemes a youtube-ra feltenni, és onnan linkelni?
 
Egy kis segítség fotó beillesztéshez Flickr oldalról.
Először is töltsd fel az oldaladra a megosztani kívánt képet és állítsd Publikus nézetre
1/a Kép nézetben kattints a "Share" gombra és ott a kép mintája alapján nyisd le azt a fület
7824291176_a6cc61e429_o.png

2/a Ezután rákattintva automatikusan kijelöli az összes beillesztetendő részt, ezt “jobb egér gomb + másolás” paranccsal vagy “Ctrl+C” billentyűkombinációval másold vágólapra a linket.
7824289282_cda143fc85_o.png

3/a Az “Új hozzászólás” mezőbe beillesztve ezt fogjuk látni, az előnézetre kattintva megbizonyosodhatunk arról, hogy jól csináltunk mindent.
7824290654_2669fd9163_o.png

Ha ezt a linket beillesztjük, akkor a képre kattintva automatikusan a Flickr oldalra navigál ahol nagy méretben lesz nézhető a kép.

A másik megoldás, ha csak a linket illesztjük be az oldalra

1/b Ehhez először válasszuk ki a nekünk tetsző méretet (Én a Medium 640 méretet használom) és jobb egérgomb után kattintsunk a “Kép megjelenítése” szövegre.
Ekkor ezt kell látnunk:
7824291848_51086e4462_o.png

2/b Másoljuk ki a .jpg végződésű linket majd kattintsunk az alábbi képen látható piktogramra ezután másoljuk be a linket és kattintsunk az “Insert” gombra.
7824288724_6198d91782_o.png

7824289014_8142b023f2_o.png

3/b Ellenőrizzük a végeredményt az “Előnézet” használatával.
7824291540_4b4c9feccb_o.png
 
Back
Oldal tetejére